هتل استانبول
هتل استانبول

تور استانبول یکی از پر طرفدار ترین تور های گردشگری برای گردشگران به شمار می رود . بسیاری از مردم ایران برای تفریج و گردشگری در کشور های خارجی ، ترکیه و مخصوصا استانبول را برای گردش و تفریح انتخاب می نمایند . در این مقاله می خواهیم لوکس ترین هتل های گردشگری در استانبول را مورد بررسی قرار دهیم .

دانستنی های تور ترکیه : ترکیه کشوری در جنوب غربی آسیا و جنوب شرقی اروپا است . پایتخت ترکیه استانبول می باشد که تنها شهر بزرگ دنیا است که در دو قاره واقع شده است . این کشور کوهستانی جاذبه های جهانگردی بسیار فراوانی دارد که شما می توانید در سفر با تور ترکیه شاهد زیبایی های پایتخت فرهنگ اروپا باشید . سفر با تور ترکیه این امکان را به شما می دهد که هم با هزینه ای کمتر وبرنامه دقیق تر از این کشور دیدن کنید و از مسافرت خود لذت ببرید و خاطرات به یاد ماندنی را در تور ترکیه تجربه کنید . در سفر با تور ترکیه به کشور ترکیه می توانید از سواحل شنی ، جاذبه های گردشگری ، مکان های تاریخی ، اقیانوس ها و اسکله ها ، کوه ها ، مساجد قدیمی و تاریخی بازدید کنید .

دانستنی های تور ترکیه

هتل کریستال استانبول دارای سبکی مدرن همراه با استفاده از تکنولوژی در اتاق های ملاقات با ظرفیت های مختلف بین 10 الی 165 نفر می باشد. قابل توجه مسافران تور ترکیه که قصد رزرو این هتل را دارند، ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع می باشد.

هتل کریستال استانبول (تور استانبول ترکیه)

هتل کریستال

مهم ترین نکات برای تور ترکیه : اگر برای تعطیلاتتان تور ترکیه را انتخاب کرده اید و به همراه دوستان یا خانواده قصد سفر به ترکیه را دارید ، بدون شک توجه به نکاتی خاص خالی از لطف نمی باشد. در این مطلب قصد داریم با یادآوری چند نکته ی ساده شما را برای تور ترکیه آماده کنیم.

مهم ترین نکات برای تور ترکیه

مهم ترین نکات برای تور ترکیه

اولین نکته ای که نیاز است به آن توجه نمایید پولتان می باشد.همراه داشتن مقداری لیر ترکیه می تواند یکی از بهترین همراهان شما در تور ترکیه باشد. این مبلغ هر مقدار می تواند باشد اما ما به شما توصیه می کنیم حتما مبلغی حتی اندک از لیر را در تور ترکیه به همراه داشته باشید.