تور ترکیه | تور آنتالیا | تور استانبول

سفری امن ، آرام و دل نشین با شرکت توریستی دلارام سیر

لذت یک سفر به یاد ماندنی را با ما تجربه کنید

 

مجموعه توریستی دلارام  با بهره گیری از تیم مجرب آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در زمینه مسافرت به کشور دوست و همسایه ترکیه می باشد. تخصص ما در تور های مسافرتی به کشور ترکیه می باشد ، اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید ، برای اطلاع از تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با شماره تماس های ما در ارتباط باشید . بهترین خدمات مسافرتی را با ما تجربه کنید. دلارام سیر آسمان ارائه کننده پکیج های مسافرتی به استانبول ، آنتالیا ، و سایر شهر های ترکیه است ، شما می توانید تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور کوش آداسی و تور های مسافرتی به سایر نقاط جهان را از آژانس مسافرتی دلارام سیر تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول ، تور آنتلیا و تور های مسافرتی به سایر نقاط جهان با شماره تماس های ما در ارتباط باشید. 

موزه آتاتورک در تور استانبول : موزه آتاتورک در خیابان  Halaskargazi در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است. سه طبقه ساختمان زیبا که محل زندگی آتاتورک پس از بازگشت از جبهه سوریه بود . پس از مرمت، آن را تبدیل به یک موزه قابل توجهی که در آن عکس های خود ، مجموعه های شخصی، نقاشی، و مجموعه ای از اسناد تاریخی متعلق به اصلاحات ترکیه در حال حاضر در نمایشگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با موزه آتاتورک در تور استانبول به ادامه مطالب مراجعه نمایید.

 

موزه آتاتورک در تور ترکیه


این خانه تاریخی، که شامل بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی کمال پاشا مصطفی می باشد .این ساختمان  در سال 1928 توسط شهرداری استانبول خریداری شد. سپس به موزه آتاتورک تبدیل شد ، که برخی از لباس ها، وسایل شخصی، و اسنادی تاریخی  را به نمایش گذاشته اند . موزه، به نام موزه انقلاب آتاتورک تبدیل شد، و در سال 1942 ژوئن ، شهردار استانبول در را به روی بازدید کنندگان گشود.  بعد از آن پس از شورش سال 1960 توسط شهردار استانبول، تعمیر شد. با این حال، یک آتش سوزی در داخل ساختمان در سال 1962 صورت گرفت و موزه آتاتورک تا حدی آسیب دیده بود.  پس از مرمت، که مطابق با طراحی معماری سال 1910 تکمیل شد، موزه «موزه آتاتورک" تغییر نام داد . و دوباره در سال 1989 بازسازی شد و از سال 1991 افتتاح گردید.

موزه آتاتورک

فضای داخلی موزه آتاتورک

این ساختمان دارای سه طبقه و یک حیاط. ساختمان در سال 1981 مرمت شد و به صورتی اصلی آن دوباره رنگ شد. بسیاری از مبلمان ها معتبر است. عکس ها بر روی تمام دیوارهای موزه آتاتورک ازدوره های مختلف زندگی کمال پاشا می باشد.
چهار اتاق در طبقه همکف، در طبقه اول اتاق پذیرایی با مبل های اروپا، یک میز کنسول بزرگ، و یک منقل است. اتاق مادر کمال با یک تخت، یک نیمکت و آشپزخانه، ظروف پخت و پز می باشد.  اتاق چشمگیر ترین در طبقه دوم که در آن کمال متولد شد، یک اتاق بزرگ با یک نیمکت، میز و یک منقل بزرگ است . اتاق دیگر، که در آن بعضی از وسایل شخصی کمال از آنکارا نمایش داده می شود. این خدمات عبارتند از لباس رسمی، وسایل سیگار کشیدن، کارد و چنگال، فنجان، و موارد دیگر. همه اسناد مربوط به مدرسه کمال در دیوار آویزان شده است. یک درخت انار کاشته شده توسط پدر کمال هنوز هم در حیاط رشد می کند. این موزه هرساله میزبان مسافران زیادی از طریق تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا می باشد .

موزه آتاتورک

موزه آتاتورک

موزه آتاتورک

 

تور آنتالیا 24,25 خرداد

 تورآنتالیا  29،30،31  شهریور

توضیحات کوتاه در مورد تور

پکیج تور

تور کوش آداسی 1،2 شهریور

تور کوش آداسی 21،22،23 شهریور 97

پکیج تور

تور استانبول | تور آنتالیا | تور ترکیه | دلارام

خدمات ویژه تور های ترکیه :

دلارام سیر ارائه کننده تور های استانبول ، تور آنتالیا و تور ترکیه می باشد ، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از شرایط و پکیج های تور های استانبول ، تور آنتالیا و تور ترکیه با ما در تماس باشید

پکیج های ویژه تور استانبول | تور آنتالیا | تور کوش آداسی

اگر قصد مسافرت به شهر های ترکیه از جمله استانبول و آنتالیا و کوش آداسی را دارید ، حتما پکیج های مسافرتی تور استانبول ، تور آنتالیا و تور کوش آداسی ما را دنبال کنید. پکیج های تور استانبول و تور آنتالیا با هزینه های رقابتی برای مشتریان ارائه می گردد.

تور آنتالیا 231اردیبهشت

تورآنتالیا 6 مـــــهر

پکیج تور

تور وارنا 31 خرداد/1 تیر

تور وارنا 22 شهریور

پکیج تور

دلارام سیر آسمان چارترکننده پرواز اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال ترکیه با پرواز روزانه از تهران به استانبول و ادامه مسیر به شهرهای داخلی ترکیه دارای خدمات ویژه زیر می باشد:

  • بار مجاز پرواز ترک اطلس گلوبال هر نفر 30 کیلوگرم میباشد.
  • دارای بهترین ساعت پروازی به مقصد آتاتورک
  • سرویس رفت و برگشت رایگان
  • 77 سانتیمتر فاصله بین صندلی ها را با نرخ   کلاس اکونومی ارائه میدهد که به همین دلیل بجای اکونومی کلاس اکونومی پلاس نام گذاری شده است.

تور کوش آداسی 15،16 شهریور

پکیج تور

تور وارنا 1،2 شهریور

تور وارنا 29 شهریور

پکیج تور

درباره مجموعه

تور ترکیه | تور استانبول | تور آنتالیا

این مجموعه به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان در حوزه تورترکیه می باشد. سعی ما ارائه بهترین کیفیت در سفر های مسافرتی شما به کشور ترکیه می باشد. برای اطلاعات بیشتر از پکیج های مسافرتی تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقالات سایت

مطالب اخیر