Tehran

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
پنجشنبه, ۱۹ آوریل ۲۰۱۸

Istanbul

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
پنجشنبه, ۱۹ آوریل ۲۰۱۸

تور ترکیه | تور آنتالیا | تور استانبول

سفری امن ، آرام و دل نشین با شرکت توریستی دلارام سیر

لذت یک سفر به یاد ماندنی را با ما تجربه کنید

 

مجموعه توریستی دلارام  با بهره گیری از تیم مجرب آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در زمینه مسافرت به کشور دوست و همسایه ترکیه می باشد. تخصص ما در تور های مسافرتی به کشور ترکیه می باشد ، اگر شما قصد سفر به این کشور را دارید ، برای اطلاع از تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با شماره تماس های ما در ارتباط باشید . بهترین خدمات مسافرتی را با ما تجربه کنید. دلارام سیر آسمان ارائه کننده پکیج های مسافرتی به استانبول ، آنتالیا ، و سایر شهر های ترکیه است ، شما می توانید تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور کوش آداسی و تور های مسافرتی به سایر نقاط جهان را از آژانس مسافرتی دلارام سیر تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور استانبول ، تور آنتلیا و تور های مسافرتی به سایر نقاط جهان با شماره تماس های ما در ارتباط باشید. 

موزه آتاتورک در تور استانبول : موزه آتاتورک در خیابان  Halaskargazi در منطقه شیشلی استانبول واقع شده است. سه طبقه ساختمان زیبا که محل زندگی آتاتورک پس از بازگشت از جبهه سوریه بود . پس از مرمت، آن را تبدیل به یک موزه قابل توجهی که در آن عکس های خود ، مجموعه های شخصی، نقاشی، و مجموعه ای از اسناد تاریخی متعلق به اصلاحات ترکیه در حال حاضر در نمایشگاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با موزه آتاتورک در تور استانبول به ادامه مطالب مراجعه نمایید.

 

موزه آتاتورک در تور ترکیه


این خانه تاریخی، که شامل بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی کمال پاشا مصطفی می باشد .این ساختمان  در سال 1928 توسط شهرداری استانبول خریداری شد. سپس به موزه آتاتورک تبدیل شد ، که برخی از لباس ها، وسایل شخصی، و اسنادی تاریخی  را به نمایش گذاشته اند . موزه، به نام موزه انقلاب آتاتورک تبدیل شد، و در سال 1942 ژوئن ، شهردار استانبول در را به روی بازدید کنندگان گشود.  بعد از آن پس از شورش سال 1960 توسط شهردار استانبول، تعمیر شد. با این حال، یک آتش سوزی در داخل ساختمان در سال 1962 صورت گرفت و موزه آتاتورک تا حدی آسیب دیده بود.  پس از مرمت، که مطابق با طراحی معماری سال 1910 تکمیل شد، موزه «موزه آتاتورک" تغییر نام داد . و دوباره در سال 1989 بازسازی شد و از سال 1991 افتتاح گردید.

موزه آتاتورک

فضای داخلی موزه آتاتورک

این ساختمان دارای سه طبقه و یک حیاط. ساختمان در سال 1981 مرمت شد و به صورتی اصلی آن دوباره رنگ شد. بسیاری از مبلمان ها معتبر است. عکس ها بر روی تمام دیوارهای موزه آتاتورک ازدوره های مختلف زندگی کمال پاشا می باشد.
چهار اتاق در طبقه همکف، در طبقه اول اتاق پذیرایی با مبل های اروپا، یک میز کنسول بزرگ، و یک منقل است. اتاق مادر کمال با یک تخت، یک نیمکت و آشپزخانه، ظروف پخت و پز می باشد.  اتاق چشمگیر ترین در طبقه دوم که در آن کمال متولد شد، یک اتاق بزرگ با یک نیمکت، میز و یک منقل بزرگ است . اتاق دیگر، که در آن بعضی از وسایل شخصی کمال از آنکارا نمایش داده می شود. این خدمات عبارتند از لباس رسمی، وسایل سیگار کشیدن، کارد و چنگال، فنجان، و موارد دیگر. همه اسناد مربوط به مدرسه کمال در دیوار آویزان شده است. یک درخت انار کاشته شده توسط پدر کمال هنوز هم در حیاط رشد می کند. این موزه هرساله میزبان مسافران زیادی از طریق تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا می باشد .

موزه آتاتورک

موزه آتاتورک

موزه آتاتورک

 

MAINNNN

تور آنتالیا 7 اردیبهشت

پکیج تور

تور آنتالیا

تور آنتالیا 31 فروردین97

پکیج تور

2222

تورآنتالیا97

پکیج تور

تور استانبول | تور آنتالیا | تور ترکیه | دلارام

خدمات ویژه تور های ترکیه :

دلارام سیر ارائه کننده تور های استانبول ، تور آنتالیا و تور ترکیه می باشد ، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از شرایط و پکیج های تور های استانبول ، تور آنتالیا و تور ترکیه با ما در تماس باشید

پکیج های ویژه تور استانبول | تور آنتالیا | تور کوش آداسی

اگر قصد مسافرت به شهر های ترکیه از جمله استانبول و آنتالیا و کوش آداسی را دارید ، حتما پکیج های مسافرتی تور استانبول ، تور آنتالیا و تور کوش آداسی ما را دنبال کنید. پکیج های تور استانبول و تور آنتالیا با هزینه های رقابتی برای مشتریان ارائه می گردد.

مناطق گردشگری

 • موزه آتاتورک در تور استانبول
  موزه آتاتورک در تور استانبول : موزه آتاتورک در خیابان  Halaskargazi در منطقه شیشلی استانبول واقع شده...
 • مناطق گردشگری ازمیر ترکیه
  تور ترکیه : ازمیر بزرگترین شهر ترکیه و بزرگترین بندر دریایی است. بعد از انقلاب ترکیه بسیاری از شهرست...
 • موزه های باستانشناسی
  تور ترکیه : موزه باستان شناسی وابسته به وزارت فرهنگ و گردشگری است، در محله سلطان،در دامنه عثمان حمدی...
 • موزه مردم شناسی
  تور ترکیه : مجموعه برجسته ای از، نمایشگاه های نوآورانه، پژوهش، آموزش، و برنامه های آموزشی مشهور است....

مطالب مفید

 • استانبول
  تور استانبول : استانبول بزرگترین شهرستان ترکیه بوده و قلب اقتصاد، فرهنگی، و تاریخی این کشور است. موق...
 • مناطق گردشگری آنتالیا
  آنتالیا معروف به شهر دریا و ساحل جزء یکی از شهرهای گردشگری ترکیه می باشد وجای  مناسبی برای افرادی اس...
 • موزه باستان شناسی ترکیه در تور استانبول
  موزه باستان شناسی ترکیه در تور استانبول : این ساختمان در قرن نوزدهم بنا شده وسه موزه را دل خود جای د...
 • قصر تُپ کاپی در تور ترکیه
  قصر تُپ کاپی در تور ترکیه : سلطان محمد فاتح در سال 1459 میلادی دستور ساخت این قصر را به مشهورترین صن...
 • پکیج تور سریلانکا
    برنامه: 2 شب کلمبو ، 2 شب کندی و 3 شب بنتوتامدت زمان اقامت: 7 شب و 8 روز تاریخ: جمعه هر هفته از 1...

درباره مجموعه

تور ترکیه | تور استانبول | تور آنتالیا

این مجموعه به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان در حوزه تورترکیه می باشد. سعی ما ارائه بهترین کیفیت در سفر های مسافرتی شما به کشور ترکیه می باشد. برای اطلاعات بیشتر از پکیج های مسافرتی تور ترکیه ، تور استانبول و تور آنتالیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقالات سایت