سریلانکا کشوری با آب و هوای مساعد است.

برنامه: 2 شب کلمبو ، 2 شب کندی و 3 شب بنتوتا
مدت زمان اقامت: 7 شب و 8 روز
تاریخ: جمعه هر هفته از 13 ژانویه
روز 1: ترنسفر هنگام ورود به فرودگاه توسط نماینده سفرهای اتیکن اسپنس از فرودگاه به کلمبو. پذیرش در هتل *CINNAMON LAKE SIDE COLOMBO 5 
اقامت در *CINNAMON LAKE SIDE COLOMBO 5 (اتاق و صبحانه)
روز 2: صبحانه
گشت شهری کلمبو.
گشت شهری کلمبو مانند بسیاری از شهرها در کشورهای در حال توسعه به سرعت در حال تغییر چهره خود می باشد. تقریبا یک شبه، ساختمان های قدیمی جای خود را به آسمان خراش ها داده اند. برخی از بنادر هنوز جذابیت قدیم خود را حفظ کرده اند. به عنوان مثال، برج ساعت 100 ساله و چندین ساختمان های مستعمراتی بریتانیا ساخته شده. جاهای دیگر مورد علاقه بازار PETTAH است که در آن می توانید خرید کنید، معبد بودایی و هندو، مناطق مسکونی که شما می توانید در آن خانه های با شکوه مرفهین و سالن کنفرانس بین المللی یادبود بندارانایکه (BMICH)، یک هدیه جمهوری خلق چین به سریلانکا، را پیدا کنید.
روز 3: صبحانه
حرکت به سمت کندی از طریق PINNAWLA
به محض ورود شما 25 هکتار زمین نارگیل می بینید، اگر بچه فیل ها را در حال تغذیه و یا آزادانه در حال حرکت در اطراف دیدید تعجب نکنید آنها مطلقا هیچ آسیبی به کسی نمیرسانند.
حرکت به سمت کندی.
پذیرش در هتل *GRAND KANDYAN 5
اقامت در *GRAND KANDYAN 5 (اتاق و صبحانه و شام)
روز 4: صبحانه
گشت شهری کندی
آخرین حکومت توسط پادشاه SRI WICKRAMA RAJASINGHE، قبل از اینکه در سال 1815 تحت سلطه بریتانیا درآید، - میراث جهانی یونسکو و آخرین پایتخت سلطنتی پادشاهان سریلانکا - صنایع مجموعه ای از فرهنگ، تاریخچه و میراث فرهنگی در ذهن بازدید کنندگان در سراسر جهان است. میراث کندی باستانی حک شده در اطراف تاج جواهر آن، معبد اثر دندان مقدس بودا حک شده را می توان دید. قدم زدن در سراسر این شهر در کنار دریاچه کوچک در میان تپه های مه آلود از ویژگی های مرکز شهر کندی است؛ همراه با: علامت های تجاری جهانی، بازار، در مرکز صنایع دستی و هنر، و همچنین موزه سنگ های گرانبها و قیمتی. هنگام قدم زدن در بازار کندی رنگ های میوه ها و سبزیجات تازه به چشم می خورد. شب خود را با موسیقی سنتی و ضربت زنی امپلی فاید توسط یک جلوه فرهنگی در حال افزایش فرهنگ غنی و پر جنب و جوش شگفتی آسیا، سریلانکا عالی کنید.
روز 5: صبحانه
حرکت از کندی به AHUNGALLA.
پذیرش در هتل RIU AHUNGALLA.
اقامت در هتل *RIU AHUNGALLA 5 (اتاق همراه با تمام وعده های غذایی)
روز 6: صبحانه در هتل RIU AHUNGALLA.
حرکت به KOSGODA برای بازدید محل تخم گذاری لاک پشت ها و سپس یک سفر با قایق در رودخانه بنتوتا.
روز 7: صبحانه در هتل RIU AHUNGALLA.
تمام روز اوقات فراغت در ساحل
روز 8: صبحانه
ترنسفر از کلمبو به فرودگاه برای خروج