هتل دورا استانبول

امروزه هتل دورا استانبول یکی از بهترین و بی نظیرترین هتل های این شهر به شمار می آید که با داشتن امکانات و خدمات بسیار فوق العاده و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. شما نیز رزرو هتل دورا تور استانبول را در اولویت های خود قرار دهید.

هتل دورا استانبول

آیا شما نیز به دنبال رزرو یکی از بهترین اتاق های هتل دورا شهر استانبول هستید؟ آیا می دانید که دسترسی به هتل دورا استانبول چگونه می باشد؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

هتل دورا استانبول از شیک ترین و مدرن ترین هتل های مستقر شده در این شهر می باشد که با فاصله ده دقیقه ای از میدان تکسیم قرار گرفته است و با داشتن طراحی و معماری بسیارباشکوه و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید از زیبایی های شهر استانبول و اقامت در یکی از بهترین هتل های این شهر هستند که شما نیز می توانید این فرصت را از دست نداده و حتما در سفرتان به این شهر، مراجعه به این هتل را فراموش نکنید. لازم است بدانید که در نزدیکی این هتل شما می توانید ایستگاه مترو عثمان را نیز مورد مشاهده قرار دهید و از این طریق دسترسی بسیار راحت تری را به جاذبه های گردشگری داشته باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین و مناسب ترین زمان ممکن برای هتل دورا شهر استانبول توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

 

هتل دورا استانبول

بهترین زمان رزرو هتل دورا استانبول

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از گردشگران و مسافرن در رزرو هتل دورا استانبول بهترینی و مناسب ترین زمان رزرو می باشد. توجه داشته باشید که هتل دورا شهر استانبول به دلیل داشتن امکانات و خدمات بسیار بی نظیر خود توانسته است مورد توجه بسیاری از مسافران واقع شود که همین امر سبب شده است تا بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای رزرو هتل دورا شهر استانبول از خود نشان می دهند. اگر شما نیز دوست دارید تا در سفرتان به این شهر حتما در یکی از شیک ترین و دوست داشتنی ترین اتاق های این هتل اقامت داشته باشید، می توانید قبل از سفرتان، از وب سایت اینترنتی پیش روی خود، اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید. همچنین می توانید قبل از رزرو اتاق مورد نظرتان در مورد امکانات و خدمات ممکن نیز اطلاعات لازم را جویا شوید.


هتل دورا استانبول

امکانات و خدمات هتل دورا شهر استانبول

از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا هتل دورا استانبول این همه در میان گردشگران و مسافران از محبوبیت برخوردار باشد، امکانات و خدمات بسیار شگفت انگیز این هتل می باشد.  هتل دورا شهر استانبول یکی از هتل های چهار ستاره این شهر می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا تمام امکانات و خدمات مربوط به یک هتل چهار ستاره را داشته باشد. همچنین در نظر داشته باشید که هتل دورا شهر استانبول از 119 اتاق تشکیل شده است که بی شک شما می توانید تنوع بسیار بالایی از اتاق ها را به راحتی در این هتل مشاهه کنید. از مهمترین و اصلی ترین خدمات موجود در هتل دورا شهر استانبول نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-ماساژ
-حمام ترکی
-جکوزی
-پارکینگ
-خشکشویی
-رستوران
-گاو صندوق
-مینی بار رایگان
-رستوران
-اینترنت رایگان


هتل دورا استانبول

دسترسی به هتل دورا شهر استانبول

در بخش ها و قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد که هتل دورا استانبول با داشتن موقعیت جغرافیایی بسیار بی نظیر و راحت خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. لازم است بدانید که دسترسی راحت تر از این هتل به بسیاری از جاذبه های گردشگری و توریستی این شهر سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست ها رزرو این هتل را در اولویت های خود قرار دهند. شما نیز می توانید قبل از سفرتان حتما آدرس و نشانی دقیق از این هتل را از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود در دست داشته باشید:

آدرس هتل دورا شهر استانبول: Eskişehir, Dolapdere Cd. No:33


هتل دورا استانبول

نقاط منفی هتل دورا شهر استانبول

توجه داشته باشید که هر یک از هتل های دنیا دارای یک سری از نقاط مثبت و منفی می باشد که بی شک شما نیز می توانید این نقاط را به راحتی در همین هتل مورد مشاهده قرار دهید. از مهمترین و بارزترین نقاط منفی در هتل دورا استانبول می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

-توجه داشته باشید که پرسنل و کارکنان این هتل به زبان های بسیار مختلف آگاهی ندارند و همین امر بسیار از مشکلات برقراری ارتباط را بای گردشگران و مسافران خارجی به وجود آورده است.

-بسیاری از گردشگران و مسافران بر آن باورند که غذا کیفیت غذاهای سرو شده در این هتل بسیار مناسب و بالا نبوده و همین امر نیز نارضایتی های بسیار زیادی را به دنبال دارد.

-توجه داشته باشید که این هتل هیچ برنامه تفریحی را در دل خود جای نداده است.


هتل دورا استانبول

نقاط مثبت هتل دورا شهر استانبول

از نقاط مثبت هتل دورا استانبول می توان به صمیمی و رفتار بسیار گرم و دوستانه ی کارکنان اشاره کرد. همچنین معماری و طراحی بسیار شیک و مدرن برخوردار می باشد و شما می توانید لحظات بسیار جذابی را در این هتل برای خود رقم بزنید. از دیگر نقاط مثبت این هتل می توان به چیدمان بسیار منظم اتاق ها اشاره کرد.