هتل مارينا استانبول

هتل مارینا استانبول یکی از هتل های محبوب در منطقه ی مرکزی تور استانبول است که موقعیت آن در دسترسی به وسایل نقلیه عمومی در کنار هزینه ها و خدمات مناسب آن، سبب کسب امتیاز بالا از سوی مسافران شده است. در این مقاله قصد داریم تا با معرفی هتل مارینا استانبول، به امکانات، ویژگی ها و هزینه های آن اشاره کنیم.

معرفی هتل مارینا استانبول

ترکیه یکی از کشور هایی است که در همسایگی ایران واقع شده است و این عامل سبب شده است تا به عنوان اولین کشوری که مقصد ایرانیان به عنوان گردش، مهاجرت و ... می باشد پس از کشور عراق شناخته شود. از آن جایی که ترکیه یک کشور گردشگر پذیر است، دولت و مردم این کشور امکانات بسیاری را جهت اقامت و رفاه حال گردشگران تدارک دیده اند.
یکی از مهمترین امکاناتی که گردشگران برای گردش و مهاجرت در کشور های دیگر نیاز دارند، اماکن اقامتی مانند هتل ها می باشد. هتل مارینا یکی از هتل های واقع در کشور ترکیه است که در استان استانبول واقع شده است. این هتل با نام کامل HOTEL MARINA CITY شناخته می شود. در ادامه به بررسی امکانات و ویژگی های بیشتر در مورد این هتل می پردازیم.

 

هتل مارينا استانبول

امکانات هتل مارینا استانبول

همانطور که میدانید، اکثر هتل ها در کنار خدمت اصلی خود یعنی فراهم نمودن بستر و فضایی برای اقامت و استراحت گردشگران، مسافران و مردم عادی سعی می کنند تا با ایجاد یکسری خدمات دیگر علاوه بر رفاه حال بیشتر اقامت کنندگان، امتیاز و برتری خود را نسبت به سایر هتل ها بالاتر ببرند.
از جمله امکاناتی که هتل مارینای تور استانبول ارائه می کند می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سرویس های صبحانه که دارای دسته های متنوعی می باشد و برای اتاق ها، بار و رستوران ها ارائه می شوند.
سیستم ها و سرویس های خدماتی که برای بالا بردن کیفیت هتل و اقامت در آن توسط هتل ارائه می شود که از جمله آنها می توان به مواردی مانند تمیز کردن روزانه ی هتل، سیستم های تهویه به صورت اتوماتیک، رسپشن به صورت 24 ساعته، خدمات صرافی، خدمات کپی، فکس و سیستم های گرمایش مرکزی فراهم نمودن سیستم های گرمایشی و سرمایشی از جمله دیگر خدمات و امکانات هتل مارینا سیتی استانبول به صورت موردی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ترانسفر فرودگاهی که می تواند شما را به فرودگاه های اطراف هدایت کند.
اینترنت بی سیم رایگان در قسمت لابی هتل

 

هتل مارينا استانبول

ویژگی های هتل مارینا استانبول

از جمله ویژگی هایی که می تواند هتل مارینا را از دیگر هتل های استانبول متمایز کند، می توان به برخی از موارد اشاره نمود که از آن جمله می توان گفت:
دسترسی به حمل و نقل عمومی راحت تر: در اطراف این هتل ایستگاه های اتوبوس و حمل و نقل مانند مترو وجود دارند که فاصله کمی با آن دارند. از جمله آنها می توان به مترو فرودگاه آتاتورک به سمت ایستگاه ینی کاپی، مترو وای باغچه لر به سمت کاباتاژ، متروی شیشلی به ینی کاپی، اتوبوس های ابی ای دو
خدمات کودکان: این هتل همچنین قسمتی را برای کودکان در نظر گرفته است که البته شرایط سنی برای این گروه افراد وجود ندارد. همچنین لازم است بدانید برای کودکان زیر 6 سال، هزینه ی اضافی اخذ نمی شود مگر اینکه به صورت مجزا اقدام به درخواست تخت جدا شود.
وجود امکانات رفاهی ساختمانی نظیر آسانسور، صندوق امانات، خشکشویی، تلویزیون های کابلی و ماهواره ای، سشوار و ...
همچنین می توان گفت که فاصله ی این هتل تا مترو های اطراف آن در حدود ده دقیقه می باشد.


هتل مارينا استانبول

قیمت و هزینه ها

هتل مارینا سیتی برای طیف مشتریان خود، خدمات خود را در قالب سه سطح اتاق های تک خوابه اقتصادی، اتاق های دو تخته ی استاندارد و اتاق های سه گانه ( سه تخته ) ارائه می کند.
بازه ی هزینه اقامت در استانبول در این هتل برای یک شبانه روز عبارت است از:
اتاق های اقتصادی 25 تا 300 یورو
اتاق های استاندارد 45 یورو
اتاق های سه گانه 60 یورو