آشنایی با هتل گرین پارک مرتر

هتل گرین پارک مرتر یکی از بهترین هتل های تور استانبول می باشد که توانسته نظر بسیاری را نسبت به خود جلب نماید. این هتل دارای 165 اتاق با ویو عالی می باشد که بهترین اقامت را برایتان به ارمغان خواهد آورد. امکانات و خدمات هتل نیز می توانند به هرچه بهتر بودن اقامت شما کمک نمایند.

 

 

 آشنایی با هتل گرین پارک مرتر

هتل گرین پارک مرتر

هتل گرین پارک مرتر یکی از بهترین هتل های شهر استانبول ترکیه می باشد که در منطقه مرتر استانبول قرار گرفته است. موقعیت مکانی این هتل مناسب بوده و تنها 10 دقیقه تا مرکز شهر و میدان تکسیم فاصله دارد و همین امر یکی از دلایل محبوبیت آن در میان مردم به حساب می آید. هتل گرین پارک مرتر می تواند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای اقامت در ترکیه باشد و می توانید از انواع خدمات و امکانات رفاهی آن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این هتل 5 ستاره بوده و به همین دلیل بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد. مسئولین این هتل به منظور جلب رضایت مسافران اقدام به ارائه کلیه خدمات به مسافران نموده اند و به همین دلیل این هتل به عنوان یکی از بهترین های استانبول شناخته می شود. به دلیل لوکس و تمیز بودن این هتل بسیاری از مسئولین تور ها این هتل را برای اقامت انتخاب می نمایند و موقعیت مکانی آن نیز برای دسترسی به بخش های مختلف مناسب خواهد بود. انواع وسیله های نقلیه عمومی در بخش روبرویی هتل در دسترس عموم می باشد و همگان می توانند از این وسیله های نقلیه استفاده نمایند.


آشنایی با هتل گرین پارک مرتر

امکانات هتل گرین پارک مرتر

هتل گرین پارک مرتر انواع امکانات را برای رفاه حال مسافران ارائه نموده است که این امکانات دست به دست هم می دهند تا بهترین اقامت را برای شما به ارمغان آورند. از جمله مهمترین امکانات هتل گرین پارک مرتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-ترانسفر فرودگاهی در اختیار تمامی مسافران خواهد بود.
-وسایل خود را می توانید به صندوق امانات تحویل دهید.
-تهویه مطبوع در تمامی بخش های هتل
-آسانسور برای بالا رفتن از طبقه ها بسیار مفید خواهد بود.
-خدمات معلولین
-تمامی اتاق ها به صورت روزانه نظافت خواهد شد.
-کلیه خدمات ورزشی نیز به مسافران ارائه خواهد شد.
-سالن بدنسازی مجهز
-اتاق ماساژ
-سونا
-خدمات اسپا
-دارای حمام ترکی
-جکوزی
-استخر سرپوشیده
-رستوران
-بار

آشنایی با هتل گرین پارک مرتر

خدمات هتل گرین پارک استانبول

در هتل گرین پارک مرتر استانبول کلیه خدمات رفاهی مورد نیاز به مسافران ارائه می شود و به همین دلیل هیچگونه کمبودی در طول اقامت نخواهید داشت. کارکنان هتل پس از خالی شدن اتاق ها اقدام به تمیزکاری آنها می نمایند و به همین دلیل در تمامی اوقات هتل فضایی تمیز خواهد داشت. کلیه کارکنان امکان صحبت کردن با چندین زبان زنده دنیا را خواهند داشت و به همین دلیل می توانید به سهولت با آنها ارتباط برقرار کنید. پذیرش به صورت 24 ساعته صورت می گیرد و می توانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به گرفتن اتاق اقدام نمایید. لازم به ذکر است که رستوران رملی در هتل گرین پارک انواع غذاهای محلی و بین المللی را سرو می کند و به همین دلیل می توانید متناسب با خواسته خود نسبت به سفارش غذا اقدام نمایید. کافه های این هتل اوج لذت را برای شما به ارمغان خواهند آورد چرا که می توانید بهترین نوشیدنی ها را در هر 3 کافه این هتل میل نمایید.


آشنایی با هتل گرین پارک مرتر

اتاق های هتل گرین پارک استانبول

هتل گرین پارک مرتر استانبول دارای 165 اتاق می باشد که این اتاق ها از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. در حالت کلی این اتاق ها را می توان به سه نوع اتاق استاندارد، سوئیت و رویال سوئیت دسته بندی نمود که رویال سوئیت پر خدمات ترین و گران ترین نوع اتاق های این هتل می باشد. کلیه اتاق های هتل گرین پارک مرتر دلباز بوده و بهترین لحظات را برایتان تداعی خواهند کرد و به همین دلیل است که این هتل به یکی از شلوغ ترین هتل های استانبول بدل شده است. تمامی اتاق های هتل گرین پارک دارای امکانات رفاهی خاصی می باشند که از جمله این امکانات می توان به داشتن آشپزخانه ای تکمیل اشاره کرد و می توانید از کلیه لوازم و ظروف آن استفاده نمایید. اتاق ها دارای سیستم تهویه مطبوع بوده و هوای اتاق را تمیز خواهند کرد. از دیگر امکانات اتاق های هتل می توان به تلویزیون، مینی بار،حمام اختصاصی، تلفن، صندوق امانات، اینترنت بی سیم و... اشاره کرد.

موقعیت هتل گرین پارک استانبول

یکی از برتری های هتل گرین پارک استانبول را می توان موقعیت مکانی آن دانست چرا که هتل گرین پارک استانبول در محلی قرار گرفته که دسترسی از طریق آن به تمامی بخش های مهم استانبول به سادگی امکان پذیر خواهد بود. این هتل تا مرکز شهر 17 کیلومتر و از فرودگاه 22 کیلومتر فاصله دارد اما از نظر دسترسی به جاذبه های گردشگری و بازار بیشترین امتیاز را به خود اختصاص خواهد داد. در بخش روبرویی هتل امکانات حمل و نقل در اختیار مسافران خواهد بود و می توانید به راحتی با استفاده از آنها در شهر جابجا شوید.