معرفی و آشنایی با رستوران زوما استانبول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 

رستوران زوما استانبول یکی از فوق العاده ترین و بی نظیرترین رستوران های این شهر می باشد که گردشگران و توریست ها می توانند با مراجعه به این رستوران از بهترین و لذیذترین غذاهای رستوران زوما بهره مند شده و بهترین غذاهای بین المللی را تجربه نمایید. این رستوران با واقع شدن در دل شهر استانبول توانسته است توجه بسیاری از گردشگران تور استامبول و توریست ها را به سوی خود جذب کرده باشد.

رستوران زوما استانبول

یکی از محبوب ترین و بی نظیرترین رستوران های شهر استانبول، رستوران زوما می باشد که با داشتن بهترین و لذیذترین غذاهای ژاپنی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود، جذب کند. توجه داشته باشید که مردم محلی این شهر نیز علاقه زیادی را برای صرف غذا در این رستوران از خود نشان می دهند و همین امر سبب شده است که در طول روزهای سال این رستوران مملو از مراجعه کننده باشد. رستوران زوما استانبول دارای شعبه های بسیار مختلفی در سطح جهان است که از دیگر شعبه های آن می توان به رستوران زوما لندن و رستوران زوما در هنگ کنگ اشاره کرد. این رستوران با داشتن طراحی و معماری بسیار شیک و فوق العاده خود در میان تمام رستوران های شهر استانبول خودنمایی کرده و توجه گردشگران خوش ذوق و علاقه مند به طعم های متفاوت را به سوی خود جلب می کند. اگر به دنبال یک خاطر بسیار به یادماندنی و شگفت انگیز در طول سفر خود به شهر استانبول هستید می توانید با در اولویت قرار دادن این رستوران به این آرزوی خود برسید. بر اساس رتبه بندی که از رستوران های استانبول صورت گرفته است، رستوران زوما استانبول در رتبه ششم واقع شده است.


 

آدرس رستوران زوما استانبول

اگر شما نیز قصد دارید که در هنگام سفر به شهر استانبول، از رستوران زوما این شهر بازدید کرده و از غذاهای ژاپنی بی نظیر این رستوران میل کنید می توانید به آدرس ارائه شده در زیر مراجعه نمایید:

آدرس: İstinye, İstinye Park Alışveriş Merkezi, Bayır Çk. No:461, 34460 Sarıyer/İstanbul, Turkey

تلفن رستوران زوما استانبول: 2122362296

هم چنین توجه داشته باشید که در این رستوران نه تنها غذاهای ژاپنی سرو می شود، بلکه  غذاهای بین المللی نیز سرو می شود که مراجعه کنندگان می توانند در این رستوران غذاهای بی نظیر و جالبی را میل نمایند. گردشگرانی که با تورهای مختلف استانبول به این شهر سفر می کنند، می توانند از این رستوران بازدیدهای لازم را به عمل آورده و لحظات فراموش نشدنی را در این رستوران داشته باشند. رستوران زوما استانبول در طبقه دوم یک ساختمان بارانداز شهر استانبول واقع شده است که از چشم انداز و منظره بسیار زیبایی برخوردار بوده و گردشگران می توانند حین میل غذای خود از منظره زیبای اطراف نیز نهایت لذت را داشته باشند.


تور استامبول-معرفی و آشنایی با رستوران زوما استانبول

 

امکانات ارائه شده در رستوران زوما استانبول

از مهم ترین عواملی که توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی رستوران زوما استانبول جلب کند می توان به امکانات و خدمات ارائه شده در این رستوران اشاره کرد. امکانات فوق العاده و بی نظیر این رستوران از مهم ترین نکات مثبت در این رستوران بوده و همین امر سبب شده است که با رستوران های دیگر این شهر به رقابت  بپردازد. از مهم ترین و بی نظیرترین امکانات ارائه شده در این رستوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-          داشتن پرسنل بسیار حرفه ای و با تجربه
-          تمام پرسنل به زبان انگلیسی مسلط هستند.
-          داشتن بهترین و معروف ترین سرآشپزها
-          آماده سرویس دهی از ساعت 12 الی 15 و از ساعت 18 الی 22
-          دکوراسیون بسیار جذاب و فوق العاده
-          موسیقی آرامی که در فضای این رستوران پخش می شود.
-          چیدمان بسیار شیک صندلی ها و میز ها
-          سرویس دهی بسیار بی نظیر فوق العاده در این رستوران
-          روشنایی و نورپردازی بسیار شیک و جذاب در این رستوران
-          فضایی بسیار دنج و آرام در شلوغی شهر استانبول که از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های این رستوران می باشد.


 

تور استامبول-معرفی و آشنایی با رستوران زوما استانبول

 

بهترین زمان برای مراجعه به رستوران زوما استانبول

بهترین زمان برای مراجعه به رستوران زوما استانبول زمانی است که گردشگران با تورهای استانبول قصد سفر به این شهر را دارند چرا که می توانند بهترین غذاهای این رستوران را با قیمت های بسیار مناسبی میل نمایند. اگر قصد دارید در آینده نزدیک به شهر استانبول سفری را داشته باشید و از جاذبه های گردشگری این شهر رویایی دیدن کنید، می توانید مراجعه به رستوران زوما را در اولویت های خود قرار داده و طعم یک غذای استثنایی و بی نظیر را بچشید.

 

تور استامبول-معرفی و آشنایی با رستوران زوما استانبول