اوت لت دیپو

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

از بزرگترین و باشکوه ترین مراکز خرید تور آنتالیا می توان به اوت لت دیپو اشاره کرد که سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر و توریست می باشد. این مرکز خرید در نزدیکی فرودگاه شهر آنتالیا واقع شده و دسترسی به آن نیز بسیار آسان و سریع می باشد به طوری گردشگران می توانند با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و شخصی به این مرکز خرید دسترسی داشته باشند.

 توصیف اوت لت دیپو

شهر آنتالیا به داشتن مراکز خرید بسیار باشکوه و بی نظیر خود نیز مشهور بوده و بهترین فرصت را برای گردشگران و مسافرانی که به این شهر سفر می کنند را به وجود می آورد تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را از این مراکز خرید تهیه کنند. از مهم ترین و مشهورترین مراکز خرید در این شهر می توان به اوت لت دیپو اشاره کرد. این مرکز خرید در سال 2004 برای اولین بار فعالیت خود را شروع کرد و در آن سال ها یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر آنتالیا و ترکیه به شمار رفت. معماری و طراحی به کار رفته در ساخت این ساختمان از مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد آن در میان سایر مراکز خرید می باشد و همین امر نیز سبب شده است که بسیاری از گردشگران و توریست ها بازدید و خرید از این مکان را در اولویت های خود قرار دهند. استفاده از رنگ های پر هیجان و نارنجی در نمای بیرونی این ساختمان سبب شده است که طراحی بیرونی این مرکز همانند ساختمان های قرون وسطایی بوده و چشم بینندگان را نوازش دهد. بر طبق آمار ارائه شده از این مرکز خرید سالانه 5 میلیون نفر گردشگر و مسافر از این مکان بازدید به عمل آورده که حدود 35 درصد از این تعداد بازدیدکننده توریست خارجی بوده و بقیه مردم محلی شهر آنتالیا و کشور ترکیه را شکل می دهند.

 

Untitled 1

 

موقعیت جغرافیایی اوت لت دیپو


از مهم ترین و مشهورترین برندهایی که می توانید در اوت لت دیپو مشاهده کنید می توان به پولو، تامی هیلفیگر، مای جین و پیرکاردین اشاره کرد که هر کدام از این برندها دارای طرفداران و مشتریان زیادی می باشد. مساحت کلی که برای ساخت این مرکز خرید توسط تیم معماری دی ان آ مورد استفاده واقع شد در حدود 38.745 متر مربع بود که این امر نشان دهنده ی این است که مرکز خرید اوت لت دیپو از بزرگترین مراکز خرید در منطقه می باشد و دقیقا در روبه روی فرودگاه طراحی و ساخته شده است که دسترسی گردشگران تور آنتالیا را نیز آسانتر می کند. آدرس و موقعیت جغرافیایی اوت لت دیپو به صورت ذیل می باشد:

آدرس: Altınova Sinan Mh. 07170 Kepez/Antalya, Turkey آنتالیا, ترکیه


گردشگران و مسافران می توانند از 10 صبح تا 10 شب از این مکان بازدیدهای لازم را انجام داده و محصولات و خریدهای مورد نظر خود را خریداری کنند. هم چنین گردشگران تور ترکیه می توانند از جلوی هتل لیبری لارا خطوط 511 را انتخاب کرده و در عرض چند دقیقه خود را به این مرکز خرید برسانند شما نیز می توانید با داشتن نقشه گردشگری این شهر به راحتی به مرکز دیپو دسترسی داشته باشید.

 

Untitled 2

 

امکانات و خدمات ارائه شده در اوت لت دیپو


گردشگران علاوه بر آن که می توانند در این مرکز خرید به تهیه ی کالای مورد نظر خود بپردازند، می توانند از دیگر امکانات و خدمات ارائه شده در اوت لت دیپو نیز بهره مند شده و لحظات بی نظیر و فوق العاده ای را در این مکان سپری کنند. از مهمترین این امکانات و خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:


- 5 سینما
- 15 کافه و رستوران
- 3000 متر برای کارتینگ
- زمین بازی برای کودکان
- 90 عدد مغازه متنوع

این مکان با داشتن پارکینگ مسقف که ظرفیت 500 دستگاه اتومبیل و پارکینگ رو باز با 1000 گنجایش خود می توانید در جهت امنیت خودروهای گردشگران و بازدیدکنندگان نیز خدمات گسترده ای ارائه دهد.

 

Untitled 3

 

بهترین زمان بازدید از اوت لت دیپو


بسیاری از گردشگران به دنبال بهترین زمان برای بازدید از اوت لت دیپو هستند تا از این طریق بتوانند تخفیف های خوبی را از این مرکز دریافت کرده و خرید بی نظیری را انجام دهند. این امر در حالی است که مرکز خرید دیپو در تمام روزهای سال تخفیف های بسیار عالی را برای بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد و این موضوع از مهمترین نقاط قوت این مرکز خرید در مقایسه با رقبای خود بوده و بی شک توانسته است تاثیر مثبتی را در رضایت بازدیدکنندگان داشته باشد. تمام گردشگران در هر سن و نژادی که باشند می توانند وسایل مورد نظر و نیاز خود را به راحتی از این مرکز تهیه و خریداری نمایند.


Untitled 4