تور سافاری استانبول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تور سافاری استانبول تور سافاری استانبول

جاذبه های تاریخی ،مراکز خرید پرطرفدار استانبول ،تفریحات آبی استانبول،معماری بناهای استانبول در کنار جاذبه های تفریحی آن باعث شده است استانبول یکی از توریستی ترین و پرطرفدارترین شهرهای ترکیه شود.

علاوه بر تجربه سافاری استانبول ، شما از مناطق طبیعی استانبول و مناطق بکر استانبول لذت ببرید.

خارج شدن از شلوغی شهر و دیدن طبیعت زیبای استانبول ، دره ها ، جنگل و ماجراجویی ، آن هم در یک روز فوق العاده است.

اغلب طرفداران تور سافاری جوانان و بیشتر افرادی هستند که میخواهند یک روز از سفر تور استانبول خود را هیجانی تر و جذابتر بگذرانند.

تور سافاری که حدود 9 ساعت می باشد ،ترکیبی از جیپ سواری،قایق سواری و... اغلب این تورهااز هتل به همراه یک راهنما شروع میشود و راهنما تمام نکات امنیتی را برای توریستان تور استانبول همان ابتداتوضیح میدهد.

 تور سافاری استانبول

مسیر تور سافاری استانبول:

با انتخاب این تور تفریحی برای خود، شما سفر به زیباترین طبیعت شهر استانبول را انتخاب کرده اید. در مسیر تور سافاری روستاهای با صفا و قدیمی، طبیعت سبز و بکر، درخت های میوه بسیار و زمین های کشاوزی را خواهید دید. حتما دوربین عکاسی در این تور با خود داشته باشید تا تصاویر طبیعت بسیار زیبای اطراف را به یادگار برای خود داشته باشید. بعد از گشت و گذار اطراف روستاها، نوبت به بالا رفتن از کوه پانارونا که حتی چند خانه هم روی آن قرار دارد. رستوران های خوب همراه با غذاهای ترکی اطراف هستند،اگر در این تور احساس گرسنه بودن کردید. معمولا گردشگران تور استانبول رستورانی که کنار مرکز پروش ماهی قزل آلا بوده را برای صرف غذا و ماهی های خوشمزه انتخاب می کنند. بعد از سرو غذا در طبیعت، کمی در رودخانه شنا کرده و ریلکس کنید. در نهایت بعد از قایق سواری، شنا، گشت و گذار در روستاها و عکاسی که از صبح شروع شده به پایان میرسد.

اطلاعاتی درباره تور جیب سافاری استانبول:

 

  • برای شرکت در تور سافاری از هتل های استانبول ثبت نام کنید.

  • زمان شروع و حرکت تور سافاری 9 صبح می باشد.

  • زمان اتمام تور 18 می باشد.

  • خدمات این تور شامل ترانسفر رفت و برگشت، بیمه، ناهار و لیدر نیز می باشد

  • شرکت در این تور هیچگونه محدودیتی ندارد.

  • لوازم مورد نیاز برای شرکت در تور سافاری شامل کفش راحتی، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب و کلاه می باشند.

دلارام سیر آسمان برای شما دوستداران هیجان سافاری خوبی را آرزو میکند.