کالسکه سواری در جزیره محبوب بویوک آدا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کالسکه سواری در جزیره محبوب بویوک آدا کالسکه سواری در جزیره محبوب بویوک آدا

کالسکه سواری در جزیره محبوب بویوک آدا

بویوک آدا متشکل از دو قله است. یکی از نه جزیره در دریای مرمره در استانبول است. و این به عنوان جزیره شاهزاده شناخته می شود، از آنجایی که شاهزاده خانم ها برای دیدن آرامش از این جزیره بازدید کردند.

یکی از مکانهای پر بازدید گردشگران است. جدا از یک صومعه ساخته شده توسط امپراتور بیزانس جاستین دوم در 569، چندین ساختمان تاریخی دیگر در بویوک آدا مانند کلیسای آیه یورگی و صومعه، کلیسا و مسجد وجود دارد. اما جاذبه اصلی خانه های قدیمی و بی نظیری است که می توانید در خیابان های این جزیره قدم بزنید و یا لذت بردن از سوار شدن با وسیله نقلیه اسب را داشته باشید،

کالسکه سواری در جزیره محبوب بویوک آدا یکی از پرطرفدارترین جاذبه ها بین گردشگران است.
گرچه برخی ترجیح می دهند دوچرخه را اجاره کنید .. تور کوتاه در اطراف جزیره 50
TL (50 دقیقه) و تور طولانی 60 دلار (برنامه 35 دلار) قیمت رسمی است. هیچ وسیله نقلیه موتوری در جزیره وجود ندارد.

چندین سواحل وجود دارد که می توانید از آب های آبی دریای مرمره لذت ببرید. قایق های متعلق به سواحل می توانند شما را رایگان ببرند.

هتل ها و رستوران های بسیار خوبی در جزیره بویوک آدا وجود دارد که در آن شما می توانید غذاهای لذیذ و به خصوص از ماهی های محلی تازه لذت ببرید.

قبل از دست دادن در هر رستوران، ماهی در استانبول، به ویژه آنهایی که در جزایر و ببک و تاربایا هستند، به همه افراد توصیه می شود.

آژانس گردشگری دلارام سیر آسمان کارگذار تور ترکیه و تور استانبول

یکی از آژانس های فعال در زمینه ارائه خدمات تور های گردشگری به مقصد ترکیه،استانبول،آنتالیا و... می باشد که همواره سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما مسافران عزیز در هر زمان از سال می توانید به اژانس ما مراجعه نمایید و عازم ترکیه شوید.


شما مسافران عزیز برای انتخاب هتل خود در تور ترکیه،تور استانبول و تور آنتالیا کافیست با ما تماس گیرید و ما با راهنمایی شما و امکاناتی که دوست دارید در سفر خود در اختیار داشته باشید بهترین هتل را به شما پیشنهااد میدهیم.