مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا|Hip Natics

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا|Hip Natics مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا|Hip Natics

مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیاHip Natics|

مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا یکی از مفرح ترین و هیجان انگیز ترین تفریحات آبی است که شما میتوانید در تور آنتالیا خود تجربه کنید.

مرکز اسکی واقع در ساحل جنوبی ترکیه، در شهر زیبای آنتالیا است که علاوه بر تابستان که بسیار لذت بخش است در زمستان هم دلپذیر است.

فاصله مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فقط 25 دقیقه است.

در تور آنتالیا خود به منطقه ماناوگات آنتالیا سربزنید مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا در این منطقه قراردارد.که این منطقه خانه هایی ویلایی با تجهیزات کامل و فوق العاده زیبا دارد.
خدماتی که در این ویلاها در اختیار شما قرار میگیرد 3 وعده غذایی شماست به همراه اینترنت وایرلس،سونا،حمام،تجهیزات مربوط به حمام از جمله حوله دمپایی و... ، جلیقه و .....همچنین پارک های مخصوص بازی های والیبال ساحلی بسکتبال ترامبولینگ و ... در اطراف این ویلاها قرار دارد.

مرکز اسکی هیپ ناتیک آنتالیا|Hip Natics

اسکی هیپ ناتیک دارای تجهیزاتی نظیر تخته، بند، کلاه و کت حیوانات برای افرادی که می خواهند و همچنین عینک آفتابی، لباس ورزشی و لوسیون خشک را برای کسانی که می خواهند نگاه کنند بهترین آنها هنگام سوار شدن. عکاسان حرفه ای برای گرفتن تصاویر و یا گرفتن ویدئو مدام در این منطقه حاضر هستند.

وای فای در سراسر هیپ ناتیک در دسترس است تا مسافران بتوانند با خانه و محل کار ارتباط برقرار کنند.بسیاری از بالش های بزرگ در امتداد دریاچه ها پراکنده شده اند تا بازدید کنندگان بتوانند دراوقات بیکاری استراحت کنند.

هیپ ناتیک با یک سیستم صوتی حرفه ای و دی جی در سراسر دریا مجهز شده است، بنابراین اسکی سواران می توانند به موسیقی مورد علاقه خود در حالی که پرواز میکنند در آب گوش دهند.

همچنین اسکی سواری در شب هم نیز امکان پذیر است.

هزینه یک روز اسکی سواری 30 یورو،هزینه یک هفته اسکی سواری 200 یورو و همنین هزینه اجاره تخته اسکی روزانه 10 یورو میباشد.

.Address: Cakis Koyu Burunucu Mevki Manavgat Merkez, ManavgatAntalya, Turkey

آژانس گردشگری دلارام سیر آسمان کارگذار تور ترکیه و تور استانبول

یکی از آژانس های فعال در زمینه ارائه خدمات تور های گردشگری به مقصد ترکیه،استانبول،آنتالیا و... می باشد که همواره سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما مسافران عزیز در هر زمان از سال می توانید به اژانس ما مراجعه نمایید و عازم ترکیه شوید.