پارک جنگلی کوهستانی کوچکار در ترکیه|طبیعت دست نخورده ترکیه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پارک جنگلی کوهستانی کوچکار در ترکیه|طبیعت دست نخورده ترکیه پارک جنگلی کوهستانی کوچکار در ترکیه|طبیعت دست نخورده ترکیه

پارک جنگلی کوهستانی کوچکار در ترکیه|طبیعت دست نخورده ترکیه

همراه با دلارام به پارک های جنگلی کوچکار سر بزنیم.

پارک ملی کوه کوچکار در حدود 70 کیلومتری شرق استان رییزه در منطقه دریای سیاه ترکیه واقع شده است که در سال 1994 به عنوان پارک ملی شناخته شده است و پوشش آن 52.970 هکتار است. بهترین امکانات موجود در این پارک وجود دارد، مخصوصا برای چندین روز در این سفرها.. گشت و گذار در این منطقه به طور فزاینده ای محبوب است و با داشتن یک راهنما تمام مناطق جنگلی و زیبای این پارک جنگلی و کوه های اطراف پارک را با لذت بیشتر دیدن کرد. بهترین و محبوبترین فصل برای دیدن کوچکار تابستان و بهار است.

گروههای کوهنوردی که کوه می آیند معمولا از روستای ییللار تا فلات آیدر در شهر ریزا پیاده می شوند و و تا پارک جنگلی کوچکار پیاده میروند. شهر که قلمرو آن در اکثریت کوهستانی و جغرافیایی قرار دارد، همچنین دارای مناطق مناسب برای گردشگری است.

پارک ملی کوه های کوچکار در رطوبتی ترین و بارانی ترین مناطق ترکیه قرار دارد، بنابراین دارای مراتع عالی و آب و هوای منحصر به فرد است. مناطق اطراف رودخانه "فیرتینا" در غرب کوه ها و رودخانه "همسین" در شرق با طیف غنی از فلور پوشش داده شده است. این دو رودخانه کل پارک کوچکار را احاطه کرده اند. با توجه به تنوع غذایی برای حیوانات همه نوع حیوان مانند شغال ها، گوزن، گورخرهای وحشی، خرگوش، خزندگان، پستانداران، در پارک ملی کوه های کوچکار موجود است.

کوه های کوچکار در برخی از بهترین تورهای ترکیه، مناظر باشکوه، چالش برانگیز را برای گردشگران ارائه می دهند.

فعالیت هایی که میشود در پارک جنگلی کوچکار انجام داد

عکاسی طبیعت، اکوتوریسم برای محیط زیست مسافران، سازه های زمین شناسی و ژئومورفولوژیکی، فراوانی حیات وحش سنتی کوهستانی، جوامع گیاهی طبیعی، پیاده روی، صعود، کمپینگ، کوهنوردی و....

ترکیه یک پل طبیعی بین قاره آسیا، آفریقا و اروپا را تشکیل می دهد. به طور کلی، ترکیه موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد را در تقاطع میان آسیای مرکزی و خاورمیانه در بر دارد. پارک ملی کوه کوچکار شامل بلندترین کوههای کوهستانی دریای سیاه در کوچکار (3932 متر) به عنوان بالاترین قله است.

توده کوه کوچکار همچنین یکی از مناطق پرجمعیت ترین کوه های ترکیه را نشان می دهد. امروزه در پارک پنج یخچال بزرگ وجود دارد که به تنوع زیستی کوههای دریای سیاه کمک می کند. 11 منطقه روستایی و 44 دهکده یایلاس و یا تابستان و دهقانان فصلی که در منطقه دریای سیاه شرق زندگی می کنند، از پارک ملی به عنوان یک مرتع پرورش زمین استفاده می کنند.

آژانس گردشگری دلارام سیر آسمان کارگذار تور ترکیه و تور استانبول

یکی از آژانس های فعال در زمینه ارائه خدمات تور های گردشگری به مقصد ترکیه،استانبول،آنتالیا و... می باشد که همواره سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما مسافران عزیز در هر زمان از سال می توانید به اژانس ما مراجعه نمایید و عازم ترکیه شوید.