تفاوت پرواز چارتری و پرواز سیستمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تفاوت پرواز چارتری و پرواز سیستمی تفاوت پرواز چارتری و پرواز سیستمی

تفاوت پرواز چارتری و پرواز سیستمی

هنگامی که شما برای دیدن خانواده در عید و یا تعطیلی می روید، معمولا یک پرواز از قبل برنامه ریزی شده ای را انجام می دهید. روش رزرو پرواز و مسافرت با هواپیما که اغلب مسافران با آن آشنا هستند در ایام شلوغی و خلوت با هم متفاوت است.

پرواز های سیستمی انعطاف پذیری بیشتری از لحاظ برنامه ریزی، مسیریابی و مقصد دارند، اما پرواز باید توسط یک گروه پروازی رزرو شود.

پرواز چارتر همانند اینست که شما یک اتوبوس را برای سفر خود رزو کردید. هنگامی که با تور استانبول خود یک اتوبوس هم رزو میکنید، اتوبوس تور گروه شما را به همه جا و شهر به شهر منتقل می کند. این اتوبوس برای گروه شما رزو شده است. این یک اتوبوس ترمینال شهری نیست که یک مسیر متوقف شود و یا برای یک مسافر بایستد. گروه تور شما این اتوبوس را رزرو کرده است تا فقط گروه شما بتواند از آن استفاده کند.

پرواز چارتری

در پرواز چارتری ،مسافران فردی بلیط پرواز را رزرو نمی کنند؛ بلیت ها به صورت عمده به شرکت تور یا آژانس مسافرتی فروخته می شوند.در واقع بعضی از آژانس های هواپیمایی بلیت های یک هواپیما را پیش خرید میکنند و به همین خاطر قیمت بلیت های چارتری متفاوت است و تغییر قیمت میدهند.هر چه به زمان پرواز نزدیک میشویم قیمت این بلیت ها ارزانتر میشود.

قیمت بلیت های چارتری برای بزرگسال،کودک و نوزاد یکسان است و فرقی با هم ندارد.

پرواز های سیستمی

پرواز های سیستمی یک قیمت مصوب شده دارند که فرقی ندارد از آژانس هواپیمایی خرید کنید و یا از خود هواپیمایی.

این بلیت ها تغییر قیمت آنچنانی ندارند،از همان اول که این بلیت ها صادر میشوند قیمتشان یکی است و هر چه به زمان پرواز هم نزدیکتر شویم افزایش و یا کاهش قیمت نداریم.
یکی از مهمترین مزیت پرواز های سیستمی اینست که در صورت کنسلی پرواز شما مقداری از پول به عنوان جریمه گرفته میشود از شما و مابقی پول به شما برگردانده میشود.

قیمت بلیت های سیستمی برای بزرگسال،کودک و نوزاد متفاوت است و همانند بلیت های چارتری نیست.

آژانس گردشگری دلارام سیر آسمان کارگذار تور ترکیه و تور استانبول

یکی از آژانس های فعال در زمینه ارائه خدمات تور های گردشگری به مقصد ترکیه،استانبول،آنتالیا و... می باشد که همواره سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.شما مسافران عزیز در هر زمان از سال می توانید به اژانس ما مراجعه نمایید و عازم ترکیه شوید.