ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با تور استانبول شهریور ماه مسافران گرامی می توانند در تابستان 98 خاطراتی به یاد ماندنی و لحظاتی خوش را برای خود به یادگار بگذارند. بدون شک تور استانبول شهریور ماه در نشان دادن جاذبه های گردشگری شهر استانبول مانند کاخ های باشکوه عثمانی، مساجد تاریخی استانبول و کلیساهای رومی این شهر به خوبی در زمان بندی معینی نقش به سزایی را خواهد داشت.

 

تور استانبول شهریور ماه

افراد بسیاری هر ساله با استفاده از تورهای استانبول به این شهر توریستی که از نظر تعداد گردشگران سومین شهر در جهان می باشد اقدام به سفر و گذراندن تعطیلات خود می کنند. اما در واقع باید گفت بهترین زمان برای سفر به شهر توریستی استانبول شهریور ماه می باشد چرا که در پایان تعطیلات تابستان و خنک شدن هوا شهر استانبول موقعیت مناسبی برای سفر می باشد. در تابستان شهر استانبول هوای مناسب و گرمی داشته که دمای ۲۷ درجه بالاترین دمای آن می باشد. معمولا تور استانبول شهریور ماه بالاترین تعداد مسافران را داشته و به دلیل مطبوع بودن و لطافت هوا در استانبول بیشترین متقاضی را نسبت به ماه های دیگر سال به خود اختصاص داده است. در فصول سرد سال کمتر کسی تمایل سفر به شهر استانبول را دارد زیرا هوا در استانبول سرد بوده و اقامت در آنجا و گردش در کوچه و خیابان استانبول به دلیل بارش باران و سردی هوا تا کمی با مشکل روبرو می باشد.

 

تور استانبول-رزرو تور استانبول شهریور ماه 98

تور استانبول تابستان ویژه شهریور 98

غالبا فصل تابستان بهترین زمان برای مسافرت و دیدن جاذبه های گردشگری کشور های دیگر می باشد. در سال های اخیر اکثر مردم تمایل داشته تا گذراندن تعطیلات خود را به شهریور ماه اختصاص دهند زیرا در فصل تابستان بهترین دمای هوا مربوط به شهریور ماه است به همین دلیل تورهای مسافرتی در شهریور ماه بیشترین شلوغی را در برداشته و خرید بلیط خصوصا ثبت نام در تورهای استانبول شهریور ماه با دغدغه هایی همراه شده است زیرا استانبول از نظر توریستی به ایران بسیار نزدیک بوده و نسبت به سایر کشور های جهان کمترین هزینه را برای مسافران به همراه دارد.


تور استانبول-رزرو تور استانبول شهریور ماه 98

قیمت تور استانبول شهریور ماه

هزینه ی سفر به استانبول در تورهای مسافرتی متفاوت بوده و هر تور قیمت مختلفی را به مسافران خود ارائه می دهد. که این قیمت به چند عامل مانند نوع بلیط هواپیما، امکانات هتل های اسکان، مدت اقامت در شهر استانبول، نوع غذاهای تهیه شده برای گردشگران، میزان بازدید گردشگران از جاذبه های گردشگری، بیمه شدن مسافران توسط تور مسافرتی و....بستگی دارد اما برخی از تورهای مسافرتی با کمترین هزینه هر ساله تعداد زیادی از توریست ها را با ارائه دادن بالاترین خدمات به شهر استانبول برده و سعی کرده تا بیشترین مکانهای جذاب و دیدنی شهر استانبول را در معرض دید مسافران خود قرار دهد.


تور استانبول-رزرو تور استانبول شهریور ماه 98

 

جاذبه های گردشگری شهر استانبول

شهر استانبول از جمله شهرهای قدیمی کشور ترکیه می باشد که میزبان بناها و جاذبه های گردشگری بسیاری است. پارک گلخانه، موزه ایاصوفیه، جزایر پرنس، تنگه بسفر، قصر توپکاپی، مسجد سلیمانیه، مسجد سلطان احمد و.....از جمله جاذبه هایی بوده که اغلب تورهای استانبول سعی کرده بازدید از آنها را جزء برنامه ی خود قرار دهد.


تور استانبول-رزرو تور استانبول شهریور ماه 98

خرید، فرهنگ و غذا های استانبول

اگر چه سفر کردن با تور استانبول شهریور ماه تمامی اقدامات لازم برای اسکان موقت در شهر استانبول را به خوبی مهیا می سازد اما برخی از افراد تمایل داشته تا به صورت انفرادی غذاهایی  را در شهر استانبول میل نمایند لذا باید گفت که به دلیل همسایگی و نزدیک بودن کشور ترکیه با ایران تقریبا فرهنگ، آداب و رسوم شهرهای ترکیه خصوصا شهر استانبول و ذائقه ی مردمان آنجا مطابق با ساکنین ایران بوده و هیچ گونه نگرانی برای توریست شهر استانبول وجود نخواهد داشت. از این رو خوردن غذاهای محلی و اجتناب از فست فودها خالی از لطف نبوده و می تواند خاطره ای خوش را برای مسافران به بار آورد. بزرگترین مراکز خرید کشور ترکیه در شهر استانبول بوده و به خوبی عرضه کننده معتبرترین و مشهورترین برندهای جهانی می باشند. به علت تنوع بالای اجناس در این مراکز فروشندگان سعی کرده تا با تخفیف های ویژه مشتریان خارجی را به سمت خود جذب نمایند. البته سفر با تور استانبول شهریور ماه می تواند موقعیت های مناسبی را برای گردشگران در گرند بازار استانبول، مرکز خرید فروم، مرکز خرید جواهیر، پالادیوم و....ایجاد نماید. مسئولین تورهای استانبول معمولا برای فروشندگان استانبول شناخته شده بوده و تخفیف های ویژه ای را برای مسافران آنها در نظر می گیرند لذا سفر با تور استانبول شهریور ماه قادر خواهد بود مزایای بسیاری را برای مسافران خود داشته باشد.


تور استانبول-رزرو تور استانبول شهریور ماه 98

مزایای تورهای استانبول شهریور ماه

تور استانبول شهریور 98 در نظر گرفته است تا در کمترین زمان اقدام به رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و بهترین هتل های شهر استانبول نماید. در این گونه تورهای مسافرتی مسافران هیچ دغدغه ای برای اخذ ویزای ترکیه، تهیه بلیط ، هتل، غذا و اسکان موقت در مکان های مختلف شهر استانبول را نخواهند داشت. گردشگران در تور استانبول شهریور ماه بیمه شده و بدون هیچ نگرانی سفری خوش را برای خود برنامه ریزی می نمایند. غالبا تور استانبول شهریور ماه تمامی اقدامات لازم برای حمل و نقل بین شهری در شهر استانبول ، رزرو بلیط های بازدید از جاذبه های گردشگری، تهیه غذاهای مختلف، در نظر گرفتن مسافرانی که از بیماری خاصی رنج می برند، تبدیل پول مسافران به دلار و....را بدون حضور و هدر رفت وقت مسافر انجام داده و سعی دارد تا در مدت زمانی که در شهر استانبول اقامت دارند بیشترین استفاده را از جاذبه های گردشگری شهر استانبول و سایر خدمات شهر استانبول را ببرند. در سفر با تورهای مسافرتی افراد در حین سفر با افراد مختلف و فرهنگ های متنوع آشنا شده و با انجام کارهای گروهی لذت بیشتری را از سفر خود خواهند برد. تورهای مسافرتی استانبول در صورت درخواست خانواده ی مسافر را از وضعیت توریست مطلع ساخته و جای هیچ نگرانی را از احوال مسافرین خود برای خانواده هایشان باقی نخواهد گذاشت.