موزه گالاتاسرای

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موزه گالاتاسرای یکی از باشکوه ترین و دیدنی ترین موزه های تور استانبول می باشد که به جرات می توان گفت این موزه از اولین موزه های ورزشی در کل جهان بوده و به همین جهت نیز از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. بهترین زمان بازدید از این موزه نیز در هر فصلی از سال می تواند باشد و شما می توانید با شرکت در یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر، در اولین فرصت به دست آمده از این موزه بازدید داشته باشید.


موزه گالاتاسرای

شهر استانبول یکی از مهمترین قطب های گردشگری در خاورمیانه است و سالانه میلیون ها گردشگر و توریست از این شهر و جاذبه های آن بازدید می کنند. شهر استانبول با داشتن جاذبه های بی نظیر خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر را به سوی خود جلب نموده و با شهرهای بزرگ اروپایی در صنعت گردشگری به رقابت بپردازد. از مهمترین و بی نظیرترین جاذبه های دیدنی این شهر می توان به موزه گالاتاسرای اشاره کرد که این موزه یکی از تازه تاسیس ترین موزه های این شهر است و دارای آثار دیدنی بسیار با ارزشی می باشد.
توجه داشته باشید که موزه گالاتاسرای یکی از اولین موزه های ورزشی در کشور ترکیه است و همچنین از اولین موزه های ورزشی در جهان نیز به شمار می آید. اگر شما نیز قصد بازدید از منحصر به فردترین جاذبه های دیدنی این شهر را دارید، توصیه می کنیم که بازدید از این موزه را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید با یکی دیگر از بهترین جاذبه های این شهر از نزدیک آشنا شوید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید و دسترسی به موزه گالاتا سرای توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

تور استانبول-موزه گالاتاسرای

بهترین زمان بازدید از موزه گالاتاسرای

بسیاری از توریست ها و گردشگرانی که قصد بازدید از موزه مذکور را دارند، به دنبال بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از موزه هستند که در این خصوص می توان گفت، بهترین زمان بازدید از موزه گالاتاسرای در هر روزی از سال می تواند باشد. اگر دوست دارید تا در زمان خلوت تر از این موزه بازدید داشته باشید، می توانید فصل پاییز را به این منظور انتخاب کنید و از این مکان بی نظیر بازدید خود را انجام دهید. همچنین توجه داشته باشید که در این موزه می توانید از آثار بسیار با ارزش و باشکوه بسیاری از ورزشکاران و مدال آوران ترکیه ای نیز بازدید داشته باشید. در این موزه شاهد آثار بسیار ارزشمندی حتی از زمان جنگ جهانی اول نیز هستیم که ورزشکاران آن زمان توانسته اند مدال ها و تندیس های باشکوهی را به دست آورند. این موزه در لیست موزه های هنری و فرهنگی این شهر واقع شده است.

 

تور استانبول-موزه گالاتاسرای

آثار موجود در این موزه

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، در موزه گالاتاسرای می توانید آثار بسیار باشکوه ورزشی را از سال های مختلف و از ورزشکاران مشهور مشاهده کنید. یکی از برجسته ترین و معروف ترین آثار قابل مشاهده در این موزه می توان به جام یوفا و سوپر جام اروپا اشاره کرد که هر دو این مدال ها و کاپ های ارزشمند در سال 2000 اخذ شده اند. گردشگران و توریست هایی که به دنبال بازدید از این موزه هستند می توانند از 2000 جام و 15 تندیس دیگر بازدید کنند. البته توجه داشته باشید که در برخی از قسمت های این موزه می توانید اشیایی از جمله شمشیرها و تفنگ ها را که ورزشکاران در طی سال های متمادی به دست آورده اند را در این موزه مشاهده کنید. هر کدام از آثار موجود در این مکان نشان از غرور و افتخار این سرزمین می باشد و همین امر نیز سب شده است تا موزه گالاتاسرای در میان مردم این کشور از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار باشد. به خصوص طرفداران تیم فوتبالی گالاتاسرای توجه بسیار زیادی را به این موزه از خود نشان می دهند.

تور استانبول-موزه گالاتاسرای

بازدید از موزه گالاتا با تور استانبول

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از موزه گالاتاسرای را دارند، می توانند با شرکت در یکی از بهترین و مناسب ترین تورهای گردشگری استانبول، در اولویت فرصت به دست آمده از این جاذبه بازدید داشته باشند. امروزه بسیاری از مجریان گردشگران و آژانس های مسافرتی به دنبال برگزاری بهترین و بی نظیرترین تورهای گردشگری به سوی شهر استانبول هستند. گردشگران می توانند با رزرو یکی از بهترین و بی نظیرترین این تورها، به راحتی از موزه مذکور بازدید لازم را داشته باشند.

 

تور استانبول-موزه گالاتاسرای

آدرس موزه گالاتا

گردشگران و توریست ها می توانند با در دست داشتن آدرس موزه گالاتاسرای به راحتی از این موزه بازدید لازم را داشته باشند و از آثار بسیار باشکوه آن دیدن کنند. آدرس این موزه را می توان به صورت زیر ارائه داد:

آدرس: استانبول – میدان گالاتاسرای – موزه گالاتاسرای
ساعات بازدید از موزه گالاتا : 8:30 تا 6 بعد از ظهر
شما نیز می توانید با در دست داشتن آدرس فوق و نقشه گردشگری این شهر، به راحتی از این موزه بازدید لازم را داشته باشید و بهترین لحظات را در این مکان برای خود به ارمغان آورید.