کلیسای سنت جورج استانبول

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلیسای سنت جورج استانبول یکی از پربازدیدترین و تاریخی ترین جاذبه های تور استانبول می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر و توریست بازدید از این کلیسا را در اولویت های خود قرار می دهند. کلیسای مذکور با داشتن قدمت بسیار طولانی و قدیمی خود، یکی از بهترین و پرتردد ترین کلیساها در میان ارتدوکس ها واقع می باشد و شما نیز می توانید در سفر خود به این شهر، بازدید از آن را در اولویت های خود قرار دهید.

آیا شما نیز به دنبال بازدید از کلیسای سنت جورج استانبول هستید؟ آیا می دانید که بهترین زمان برای بازدید از این جاذبه ی تاریخی کی می باشد؟ از شما دعوت می کنیم که ما را تا پایان مقاله همراهی کرده و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.
استانبول یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که با داشتن بهترین و شگفت انگیزترین جاذبه های دیدنی خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و مسافر را از سراسر جهان به سوی خود جذب نماید. یکی از بهترین و پربازدیدترین جاذبه های دیدنی این شهر، کلیسای سنت جورج می باشد که از مهمترین و اصلی ترین کلیساهای ارتدوکس به شمار می آید و سالانه میلیون ها گردشگر و مسیحی از آن بازدید می کنند. توجه داشته باشید که این کلیسا با داشتن معماری و طراحی بسیار فوق العاده و بی نظیر خود توانسته است توجه و حیرت بسیاری از بازدیدکنندگان را به سوی خود جذب نموده و در لیست بازدید بسیاری از تورهای گردشگری و توریست ها واقع شود. اگر شما نیز قصد بازدید از بهترین و جذاب ترین جاذبه های این شهر را دارید حتما بازدید از کلیسای سنت جورج استانبول را در اولویت های خود قرار دهید.

بهترین زمان بازدید از کلیسای سنت جورج استانبول

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از گردشگران، بهترین زمان بازدید از کلیسای سنت جورج استانبول می باشد که در این خصوص نیز می توان گفت، شهر استانبول دارای شرایط آب و هوایی بسیار معتدلی می باشد و همین امر سبب شده است تا در تمام روزهای سال شاهد سفر گردشگران و توریست ها به این شهر باشیم. البته توجه داشته باشید که زمان اوقات فراغت گردشگران نیز در بهترین زمان بازدید از این کلیسا میسر خواهد بود و شما نیز می توانید با توجه به شرایط و اوقات فراغت خود، یکی از بهترین فصل ها را برای بازدید از این کلیسا و سایر جاذبه های دیدنی استانبول انتخاب کنید. شما می توانید با بازدید از کلیسای مذکور، در برخی از مراسم های و آیین های مسیحیت آن ها نیز شرکت کرده و از نزدیک شاهد آداب و رسوم یک آیین دیگر باشید.

تاریخچه کلیسای سنت جورج

کلیسای سنت جورج استانبول مربوط به سال 1453 می باشد و یکی از قدیمی ترین و تاریخی ترین کلیساهای جهان نیز بوده و این کلیسای باشکوه توانست از سال 1600 مورد توجه بسیاری از ارتودکس ها قرار گرفته و به فعالیت خود مشغول باشد. توجه داشته باشید که این کلیسا را با نام، کلیسای پدر سالاری مرد بزرگ نیز می شناسند. شما نیز می توانید با به همراه داشتن یک دوربین عکاسی بسیار حرفه ای، در هنگام بازدید از این کلیسا، بهترین تصاویر را به ثبت برسانید و آلبوم گردشگری خود را گسترش دهید. یکی از بارزترین و بی نظیرترین ویژگی های این کلیسا، داشتن سقف بسیار باشکوه و بلند آن می باشد که همین امر سبب شده است تا این کلیسا در لیست بلندترین و باشکوه ترین کلیساهای جهان نیز واقع شود.

بازدید از کلیسای سنت جورج با تور استانبول

بسیاری از گردشگران و توریست هایی که به دنبال بازدید از کلیسای سنت جورج استانبول هستند، می تواند با شرکت در یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر، در اولین فرصت به دست آمده اقدام به بازدید داشته باشند. گردشگران می توانند از 8:30 صبح تا 4 بعد از ظهر از این کلیسا بازدید داشته باشند و اگر تورهای استانبول را به این منظور انتخاب کرده باشند می توانند از مزیت های بسیار زیادی از جمله به همراه داشتن تور لیدر بسیار با تجربه و دسترسی بسیار آسان به کلیسا بهره مند شوند. همچنین وجود یکی از بزرگ ترین کتابخانه های این شهر در پشت کلیسا از دیگر مهمترین آیتم هایی می باشد که توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب نموده است. کتابخانه تعبیه شده در این کلیسا یکی از بی نظیرترین و باشکوه ترین کتابخانه های موجود می باشد که هزینه های بسیار زیادی را برای ساخت و طراحی آن خرج شده است و شما نیز می توانید بازدید از آن را در اولویت های خود قرار دهید.

دسترسی به کلیسای سنت جورج

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از کلیسای سنت جورج را دارند می توانند با تهیه نقشه گردشگری این شهر، به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، از این جاذبه بازدید داشته باشند. آدرس کلیسای سنت جورج استانبول را می توان به شکل زیر ارائه داد:
آدرس: پاتریخانسی رام فنر، کادسی صدر اعظم علی پاشا، فنر ۳۴۲۲۰، استانبول
توصیه می شود که قبل از ورود خود به این کلیسا در مورد قوانین و مقررات ورود آن اطلاعاتی را به دست آورده و سپس اقدام کنید.