جاذبه های استانبول

جاذبه های استانبول

تور استانبول سفر به یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری دنیاست و تجربه ی سفری خاطره انگیز به بزرگترین شهر ترکیه را برای شما فراهم کرده است.
شهر استانبول پر جمعیت ترین و بزرگترین شهر ترکیه است که در مرز میان آسیا و اروپا قرار دارد و بعنوان مرکز فرهنگی و اقتصادی در ترکیه می باشد. تور استانبول بخاطر تنوع جاذبه های گردشگری و تفریحی نزد گردشگران ایرانی هم محبوبیت زیادی دارد. استانبول جاذبه های متعدد و مشهوری دارد؛ بنادر استانبول، عبادتگاه هایی مثل ایاصوفیه و سلیمانیه، مسجد آبی و همچنین مکان های مشهوری چون برج گالاتا، برج دختر، تنگه‌ی بسفر و کاخ‌های توپ‌قاپی و دلمه باغچه از جمله جاذبه های گردشگری استانبول می باشد که شهرت جهانی دارند.
شهر استانبول در سال 2016 به عنوان ششمین شهر توریستی دنیا انتخاب شد، این شهر به قدری دیدنی است که همه‌ی سلیقه‌ها را راضی می‌کند.
استانبول شهری با جاذبه های تاریخی فراوان است که در چهار فصل سال مقصد جذابی محسوب می شود و بازارهای سنتی و مدرن بسیاری دارد. دسترسی به این شهر بسیار آسان است و تورهای استانبول با هزینه های مناسبی برگزار می شود.
استانبول قدمتی چند هزار ساله دارد و جاهای دیدنی زیادی برای گشت و گذار و تفریح دارد که به روزها و روزها وقت برای دیدن تمام جاذبه های آن نیاز دارید. وقتی قدم به این شهر زیبا می گذارید از انواع کلیساهای رومی بگیرید تا مساجد زیبای عثمانی، کوچه و پس کوچه های تاریخی و البته روزبازارها و بازارهای محلی. انواعی از مراکز خرید به روز، موزه های متنوع و بازی های هیجانی که همه و همه در گوشه گوشه استانبول جا خوش کرده اند و فرصت های بی نظیری برای خوش گذرانی در استانبول را برای شما فراهم کرده است.
در این صفحه قصد داریم جاذبه های گردشگری استانبول، جاهای دیدنی و تاریخی، مراکز تفریحی، مراکز خرید و همچنین آنچه که پیش از سفر به استانبول لازم است بدانید را منتشر خواهیم کرد.

صفحه1 از8