معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آنتالیا یکی از شهرهای زیبای تور استانبول است که دارای مراکز خرید لوکس و مجلل بسیاری است و گردشگران از این مراکز خرید انواع لوازم مورد احتیاج خود را خریداری می کنند. مرکز خرید تراسیتی تور آنتالیا یکی از بهترین مراکز خرید این شهر است که شما می توانید بسیاری از اقلام لوکس مورد نیاز خود را این مرکز خرید تهیه نمایید.


درباره مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

خرید یکی از مهمترین بخش های هر سفری است. این کار مخصوصا برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل شهر زیبای آنتالیا، دارای انواع مراکز خرید لوکس و جذاب می باشد. مرکز خرید تراسیتی تور آنتالیا یکی از لوکس ترین و بهترین مراکز خرید در آنتالیا می باشد که انواع برندهای بین المللی و ترکیه ای در آن به فروش می رسد. این مرکز خرید در سال 2011 در منطقه لارا افتتاح شده است که این منطقه یکی از بهترین مناطق در آنتالیا محسوب می شود. در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا، بیش از 150 فروشگاه و 30 رستوران وجود دارد و در 4 طبقه ساخته شده است.

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

در طبقه همکف این مرکز خرید، انواع لوازم خانگی و محصولات مرتبط با آن به فروش می رسد و در طبقه دوم و سون آن، انواع پوشاک به فروش می رسد. طبقه چهارم این فروشگاه نیز دارای انواع فودکورت ها، سینما و فروشگاه مخصوص کودکان وجود دارد که افراد می توانند از این مراکز خرید به راحتی استفاده نمایند. این مرکز خرید همه روزه از ساعت :30 صبح تا 10 شب باز است و شما می توانید از آن استفاده کنید.


معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بخش پوشاک و لباس مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بخش پوشاک و لباس مرکز خرید تراسیتی آنتالیا، یکی از مهمترین بخش های این مرکز خرید است و می توان به جرات گفت که حدود 60 درصد این مرکز خرید را فروشگاه های لباس تشکیا می دهند. در بخش پوشاک و لباس انواع برندهای مختلفی همچون کالینز، بربری، پیر کاردین، کوتون، منگو، گپ، زارا، بنتون و ... وجود دارد. در بخش پوشاک کودکان نیز انواع برندهای آدیداس، پنکو، مادر کر، چیکو و جی اند بی قرار دارد که مادران خوش سلیقه می توانند از این مغازه ها برای خرید لباس های کودکان خود استفاده نمایند.


معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بخش لوازم آرایشی و بهداشتی مرکز خرید تراسیتی

بخش لوازم آرایش و بهداشتی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا که یکی مورد علاقه بسیاری از خانم ها می باشد، مملو از برندهای شناخته شده و جذاب است که خانم ها می توانند لوازم آرایشی مورد نظر خود را از این فروشگاه ها خریداری کنند. در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی، 12 فروشگاه گلدن رز، مک، بادی شاپ، فلورمار، می کافور، کیلز،  امو آپتیک،اپتیسیتی، سویل، سفورا، ییلماز آپتیک و واتسون دیده می شود که همگی دارای بهترین و معروف ترین برندهای لوازم آرایشی برای خانم ها می باشند.


معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بخش کیف و کفش و جواهرات مرکز خرید تراسیتی

حدود 20 مغازه کیف و کفش در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا وجود دارد که در این مغازه ها بسیاری از برندهای معروف کیف و کفش فروخته می شود. به طور مثال مغازه آلدو در طبقه اول، مغازه دسا در طبقه همکف، مغازه هوتیک در طبقه همکف، مغازه وترینا در طبقه همکف و مغازه نینا وست در طبقه اول واقع شده است. در بخش جواهرات نیز، حدود 14 مغازه در این مرکز خرید فعالیت دارند که جواهراتی بی نظیر و بسیار عالی در این فروشگاه ها به فروش می رسند که برخی از آن ها عبارتند از جواهرات پاندورا در طبقه همکف،  سیکس در زیرزمین،  روبرتو براوو در طبقه دوم و سواروسفکی که در طبقه همکف واقع شده است.


معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

بخش لوازم خانگی و دیجیتال در مرکز خرید تراسیتی

می توان گفت که بیشترین و عمده ترین بخش ها و فروشگاه های موجود در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا را لوازم خاتگی و دیجیتال تشکیل می دهند که همانگونه که گفته شد در طبقه همکف واقع شده اند. در این فروشگاه ها انواع برندهای معروف و شناخته شده لوازم خانگی و دیجیتال به فروش می رسند که برخی از این مغازه ها عبارتند از:  اپل استور در طبقه زیرزمین،  تفال در طبقه زیرزمین، وسایل خانگی زارا در طبقه همکف، سامسونگ در طبقه دوم و انگلیش هوم که در طبقه زیرزمین واقع شده است. در این مغازه ها می توانید انواع اقلام مورد نیاز خانگی و دیجیتال را خریداری کنید.


معرفی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

دیگر بخش های مرکز خرید تراسیتی در آنتالیا

برای خانواده هایی که دوست دارند تا برای فرزندان خود اسباب بازی های جذاب و دوست داشتنی تهیه کنند، در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا، دو فروشگاه خیلی بزرگ اسباب بازی آکتورلند و ارمغان اویونجاک وجود دارد که انواع اسباب بازی ها برای فروش در این فروشگاه ها وجود دارد. در کنار این اسباب بازی فروشی ها، 8 فروشگاه لوازم ورزشی وجود دارد که نام های آشنایی همچون نایک، هامل، آدیداس، فنریوم و نیوبلنس دیده می شود که بهترین و معتبرترین برندهای ورزشی در این فروشگاه ها به فروش می رسند. همچنین یک سوپرمارکت خیلی بزرگ در قسمت زیرزمین مرکز خرید تراسیتی وجود دارد که انواع اقلام خوراکی و متفرقه در آن به فروش می رسد. یک آژانس گردشگری به نام بلموندو در این مرکز خرید دیده می شود که شما می توانید در زیرزمین آن را مشاهده نمایید. علاوه بر فروشگاه ها و مغازه هایی که نام آنها ذکر گردید، یک مغازه فروش لوازم حیوانات، نمایندگی تورک سل که یکی از اپراتورهای معروف ترکیه است،ترکتلکام که یکی از اپراتورهای تلفن همراه است، نمایندگی واکس ماشین و چندین فروشگاه متفرقه دیگر نیز در این مرکز خرید وجود دارند.

در بخش رستوران و فست فود، نام های آشنایی همچون مک دونالد، کی اف سی، برگر کینگ، پیتزا هوس، سابوی، پیدم،پاپ آیزا و چارلز جی آر دیده می شود. علاوه بر این، انواع کافه ها و رستوران ها نیز در این مرکز خرید وجود دارد که شما می توانید در بازدید از این مرکز خرید خود را به خوردن یک غذای خوشمزه مهمان کنید.