آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مرکز خرید میگروس آنتالیا یکی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید این شهر می باشد که یکی از مهمترین مراکز تجاری و تفریحی در آنتالیا شناخته شده است و بسیاری از گردشگران و توریست ها نیز بازدید از این شهر را در اولویت های خود قرار داده اند. شما نیز می توانید در سفرتان به ترکیه حتما از مرکز خرید میگروس تور آنتالیا بازدید داشته و خرید مورد نظر خود را انجام دهید.

 

 

مرکز خرید میگروس آنتالیا

آیا شما نیز به دنبال خرید از مرکز خرید میگروس آنتالیا هستید؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید میگروس آنتالیا کی می باشد؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا آخر همراهی کنید و بتوانید اطلاعات بسیار جالبی را از این طریق به دست آورید.

شهر آنتالیا یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه می باشد که با داشتن طبیعت بکر و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. یکی از مهمترین مراکز دیدنی و معروف این شهر مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا می باشد که این مرکز خرید در سه طبقه بسیار بزرگ واقع شده است و که تنها برای خرید نبوده بلکه شما می توانید شرکت ها و هلدینگ های بسیار مشهوری را نیز در این مجتمع مورد مشاهده قرار دهید. مرکز خرید میگروس تور آنتالیا همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها واقع شده است و شما نیز می توانید در سفرتان به این شهر، بازدید و خرید از مرکز خرید میگروس را در اولویت های خود قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد آدرس و نشانی دقیق مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا و بهترین زمان بازدید از این مرکز خرید توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.


آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

تفریحات موجود در مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا دارای 33 رستوران و 130 فروشگاه و مغازه بسیار متنوع می باشد که هر کدام از این مغازه ها نیز بهترین و بی نظیرترین برندهای ترکی و اروپایی را عرضه می کنند. همچنین در نظر داشته باشید که این مرکز خرید سالانه میزبان بسیاری از فستیوال ها و رویدادهای فرهنگی نیز می باشد و در چنین روزهایی مملو از بازدید کننده بوده و جایی را برای سوزن انداختن پیدا نکنید. از مهمترین و اصلی ترین تفریحات و سرگرمی ها موجود در مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

1- سینما ماکزیموم:

سینما ماکزیموم از بهترین مراکز تفریحی در این مرکز خرید می باشد که از 8 سالن بزرگ تشکیل شده است و شما می توانید فیلم های برتر جهان و ترکیه را مورد مشاهده قرار دهید.

2-زمین بازی و شهربازی آکتور لند:

یکی از هیجان انگیزترین قسمت های این مرکز خرید می باشد که کودکان می توانند نهایت لذت را از این زمین بازی برده و از این طریق لحظات هیجان انگیز و فراموش نشدنی را لحظات را برای گردشگران به وجود آورد.

3-فودکورت های میگروس:

گردشگران می توانند در یکی از بهترین و شیک ترین رستوران این مرکز خرید، یکی از لذیذترین و خوشمزه ترین غذای مورد نظر خود را میل کنند.


آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

 

برندهای مشهور در مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، مرکز خرید میگروس آنتالیا توانسته است مجموعه ای از بهترین و بی نظیرترین برندها را در دل خود جای دهد. شما می توانید اشیاء و لوازم بسیار مختلف از جمله کیف، پوشاک، ساعت، عطر، ادکلن و لوازم آرایشی را در این مرکز خرید مورد مشاهده قرار دهید. از معروف ترین برندهای موجود نیز می توان به لارا، زارا، لاگوست، آویشو، لیوایز و دسا اشاره کرد. شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود، خرید سوغاتی های مورد نظرتان را به مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا موکول نمایید و از این طریق یکی از موفق ترین و بهترین خرید را انجام دهید. لازم است بدانید که در هنگام خرید از این مرکز خرید می توانید چانه زنی لازم را انجام دهید تا محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب و ارزان قیمتی تهیه و خریداری کنید.

آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

 

آدرس و نشانی دقیق مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا

اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از بهترین و مناسب ترین زمان ممکن از مرکز خرید میگروس آنتالیا بازدید داشته باشید می توانید این فرصت بسیار باشکوه و بی نظیر را از دست ندهید و حتما با به همراه داشتن آدرس و نشانی دقیق از این مرکز خرید، بازدید مورد نظرتان را شکل دهید. البته بسیاری از گردشگران می توانند با دنبال کردن تابلوهای گردشگری به راحتی از این مرکز خرید بازدید کنند. آدرس و نشانی دقیق مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا را می توانید به شکل زیر در دست داشته باشید:

-آدرس مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا: ترکیه – آنتالیا- بلوار آتاتورک – محله آرا پسیو – پلاک30

 

آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

 

ساعات بازدید از مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا

یکی از بهترین و مهمترین نکات قوت مرکز خرید میگروس آنتالیا، داشتن پارکینگی با ظرفیت 1300 خودرو می باشد که این امر سبب شده است تا بازدیدکنندگان به راحتی با اتومبیل خود از این مرکز خرید بازدید کنند. همچنین در نظر داشته باشید که ساعات بازدید از مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا از 10 صبح تا 11 شب می باشد.

 

آشنایی با مرکز خرید میگروس آنتالیا

 

بهترین زمان خرید از مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا

شما نیز می توانید با توجه به اوقات فراغت خود، یکی از بهترین و مناسب ترین زمان را برای بازدید و خرید از مرکز خرید میگروس آنتالیا انتخاب کنید. بسیاری از گردشگران و مسافران بر آن باور هستند که فصل بهار و تعطیلات تابستانی می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای بازدید از مرکز خرید میگروس شهر آنتالیا باشد.