معرفی پارک آبی آکوا آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پارک آبی آکوا آنتالیا یکی از بزرگ ترین و بی نظیرترین پارک آبی های است که در کشور ترکیه قرار دارد که با داشتن تفریحات بسیار بی نظیر و هیجان انگیز خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. شما نیز حتما در سفرتان به این کشور از پارک آبی آکوا تور آنتالیا بازدید لازم را انجام دهید.

 

 

پارک آبی آکوا آنتالیا

آیا شما نیز به دنبال بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا هستید؟ آیا می دانید که امکانات و خدمات موجود در پارک آبی آکوا آنتالیا کدام ها می باشد؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا آخر آن همراهی کنید.

پارک آبی آکوا تور آنتالیا یکی از بهترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری این شهر و بزرگ ترین پارک آبی در کشور ترکیه می باشد که با داشتن تفریحات بسیار مختلف و متعدد خود توانسته است سالانه توجه هزاران گردشگر داخلی و خارجی را به سوی خود جذب کند. امروزه بسیاری از تورهای گردشگری نیز بازدید از پارک آبی آکوا شهر آنتالیا را در اولویت های خود قرار می دهند تا بتوانند یکی از هیجان انگیزترین لحظات را برای گردشگران و مسافران خود به ارمغان آورد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از پارک آبی آکوا شهر آنتالیا و دسترسی به این پارک توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

 پارک آبی آکوا آنتالیا

بهترین زمان بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا

گردشگرانی که قصد بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا را دارند، می توانند در یکی از مناسب ترین و بهترین زمان از سال این اقدام را انجام دهند. توجه داشته باشید که فصل بهار و تابستان یکی از بهترین و مناسب ترین زمان برای سفر به این شهر و بازدید از پارک آبی مذکور می باشد. شما نیز می توانید با در نظر گرفتن بودجه در اختیار خود و اوقات فراغت تان یکی از بهترین زمان را برای بازدید از پارک آبی آکوا شهر آنتالیا انتخاب کرده و از این طریق بهترین و هیجان انگیزترین لحظات را برای خود رقم بزنید.


 پارک آبی آکوا آنتالیا

تفریحات موجود در پارک آبی آکوا شهر آنتالیا

از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا را در اولویت های خود قرار دهند، تفریحات و سرگرمی های این پارک می باشد. شما می توانید انواع سرسره ها، استخرهای روباز، پارک دلفین ها، سایر تفریحات آبی را به راحتی در پارک آبی آکوا شهر آنتالیا مورد مشاهده قرار دهید. اگر دوست دارید تا هیجان انگیزترین و به یادماندنی ترین لحظات را برای خود رقم بزنید می توانید این فرصت بسیار ارزشمند و بی نظیر را از دست نداده و حتما در سفر خود به سوی این شهر از این پارک آبی بسیار جذاب و بی نظیر بازدید لازم را داشته باشید.

 

 پارک آبی آکوا آنتالیا

سایر امکانات موجود در پارک آبی آکوا شهر آنتالیا

از دیگر مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در خصوص بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا وجود دارد، بهترین و مناسب ترین امکانات و خدمات موجود در این پارک می باشد. توجه داشته باشید که از مهمترین و اصلی ترین امکانات و خدمات موجود در این پارک می توان به رستوران های بسیار متعدد به همراه کافی شاپ ها بسیار شیک و لوکس اشاره کرد. حضور راهنمایان گردشگری بسیار حرفه ای در این پارک آبی نیز از دیگر بهترین خدمات موجود می باشد و شما نیز می توانید این فرصت را از دست ندهید و حتما در بازدید و سفر خود از ترکیه، سری به پارک آبی آکوا شهر آنتالیا بزنید. لازم است بدانید که شما می توانید در رستوران های این پارک لذیذترین غذاهای ترکی و اروپایی را میل کنید.


 پارک آبی آکوا آنتالیا

هزینه های ورودی پارک آبی آکوا شهر آنتالیا

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از گردشگران و توریست ها در هنگام بازدید از پارک آبی آکوا آنتالیا هزینه های ورودی این پارک می باشد. توجه داشته باشید که هزینه های ورودی پارک آبی در صورتی که بتوانید گروه 8 نفری تشکیل دهید، در این صورت از ده درصد تخفیف نیز برخوردار شوید. هزینه های ورود کودکان صفر تا چهارساله به شکل رایگان، کودکان 4 تا 12 ساله نیم بها و افراد بالای 12 سال نیز تمام بها می شود. شما نیز می توانید از وب سایت اینترنتی این پارک در مورد هزینه های ورودی پارک آبی آکوا شهر آنتالیا اطلاعات لازم را به دست آورده و از این طریق تصمیم نهایی خود را برای رزرو یکی از بهترین و بی نظیرترین بلیط ورودی اخذ و نهایی کنید. برای خرید بلیط می توانی به شکل اینترنتی یا از طریق باجه های موجود در این پارک اقدام کنید. لازم است بدانید که شما می توانید در برخی از فصل ها و روزهای سال از تخفیف های بسیار خوبی برخوردار باشید.


 پارک آبی آکوا آنتالیا

دسترسی به پارک آبی آکوا شهر آنتالیا

پارک آبی آکوا آنتالیا با داشتن دسترسی بسیار مناسب و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید با در دست داشتن آدرس و نشانی دقیق از موقعیت جغرافیایی این پارک، می توانید یکی از بهترین و آسان ترین دسترسی را برای رسین به این پارک داشته باشید. همچنین شما می توانید آدرس و نشانی دقیق از پارک آبی آکوا شهر آنتالیا را به شکل زیر در دست داشته باشید:

-آدرس پارک آبی آکوا شهر آنتالیا: Meltem Mh. Dumlupınar Blv. Konyaaltı Koruluğu, 07030 Muratpaşa/Antalya, Turkey

-ساعات کاری پارک آبی: تمام روزهای هفته از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر

-نزدیک ترین هتل های به پارک آبی: هتل سو (128 متر) – هتل پرلار مار (627 متر) – هتل کرنر پارک (724 متر)

-نزدیک ترین رستوران به پارک آبی: کافه لا روکا (627 متر) – برگر کارس (434 متر) – مهمت (241 متر)

تصویر 6