معرفی ساحل الیمپوس آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در این متن می خواهیم اطلاعاتی را در مورد سفر به ترکیه و ساحل الیمپوس تور آنتالیا به شما ارائه دهیم. ترکیه یک کشور بسیار توریستی و گردشگری در جهان می باشد و دارای بسیاری از جاذبه های طبیعی و گردشگری است. آنتالیا یکی از بهترین شهرهای کشور ترکیه می باشد که افراد زیادی طالب رفتن به آنجا و بازدید از مکان های دیدنی و طبیعت آن هستند. ساحل الیمپوس تور آنتالیا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری و طبیعی این کشور است. با ما همراه باشید تا در مورد سفر به ترکیه و ساحل الیمپوس آنتالیا توضیحاتی را برای شما بازگو نماییم.


ساحل الیمپوس آنتالیا و ویژگی های آن

ساحل الیمپوس یکی از زیباترین و هیجان انگیز ترین سواحل کشور ترکیه است و در شهر ترکیه و در منطقه ای باستانی به نام لیکیه واقع شده است. این ساحل از بهترین و مشهورترین سواحل آنتالیا می باشد و هر ساله تعداد زیادی از مسافران داخلی و خارجی، به آنجا می روند و در آب های آن شنا می کنند. این شهر، در 60 کیلومتری بخش جنوب غربی کشور آنتالیا واقع شده است و در 15 کیلومتری شهر الیمپوس، قرار دارد. این ساحل، دارای امکانات تفریحی بسیار زیادی است. این ساحل، یک قسمت از منطقه پاسه لیس باستانی، ایدروس و یک قسمتی از پارک ملی به نام بی داغلار است. در اطراف ساحل الیمپوس آنتالیا یک موزه ای وجود دارد که برای چند صد سال پیش می باشد. این موزه نیز، یکی از موزه های بسیار مهم و از جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا است. برای بازدید از این موزه زیبا، شما باید از وسط شهر به سمت آنجا بروید. این موزه در میان کمد و آدرسان قرار گرفته است. به جز این موزه، مکان های تاریخی و دیدنی زیادی وجود دارد که دلیل وجود این میزان از مکان های تاریخی، باستانی بودن این منطقه است. ساحل الیمپوس یکی از زیباترین سواحل کشور آنتالیا است که به دلیل آنکه در یک منطقه تاریخی واقع شده است، علاوه بر زیبایی های موجود در ساحل دریاها، از زیبایی های مکان های گردشگری و تاریخی نیز برخوردار می باشد.


معرفی  ساحل الیمپوس آنتالیا

ساحل الیمپوس و تاریخ آن

این ساحل زیبا و جذاب، در آنتالیا و در منطقه لیکیه و در ناحیه آناتولی، واقع شده است. ناحیه آناتولی، یک بخش از آنتالیا و موغله می باشد. این منطقه شامل یک تاریخ 1000 ساله است و در آن، مکان های تاریخی و موزه های بسیاری وجود دارد. این شهر، در حدود 168 سال قبل از میلاد ساخته شد. این ساحل، دارای ارزش تاریخی بسیار زیادی می باشد اما تا حدود قرن پانزدهم، مردم به آن توجه چندانی نداشتند و ارزش تاریخی آن، برای آنها روشن نشده بود. برای بازدید از این مکان، نیازی به وجود یک راهنما نمی باشد و هر فردی می تواند با رفتن به آنجا، به تماشای زیبایی های این مکان تاریخی بپردازد. این ساحل در حدود قرن هفدهم، راه اندازی شد و مردم بسیار زیادی برای بازدید از ساحل الیمپوس آنتالیا به آنجا رفتند و سپس، این مکان به عنوان یک قطب مهم گردشگری ترکیه شناخته شد. در اطراف این ساحل، طبیعت بکری وجود دارد که زیبایی این منطقه را، چندین برابر کرده است و از آن، منظره چشمگیری ساخته است. وجود طبیعت سرسبز و درختان زیبا، به همراه نسیم دلپذیر باد که می وزد و شاخ و برگ گیاهان را به رقص در می آورد، یک احساس بسیار خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.


معرفی  ساحل الیمپوس آنتالیا

ساحل الیمپوس و فضای زیبای آن

ساحل الیمپوس آنتالیا یکی از زیباترین مناطق گردشگری و تاریخی شهر آنتالیا در کشور ترکیه می باشد. در اطراف این ساحل، پر از درختان زیبا و بی نظیر است. از جمله درختانی که در اطراف این ساحل موجود می باشند، درخت های سرخی که مایل به رنگ قرمز هستند، انجیرهای وحشی، کاج های بسیار بلند، گیاه خرزهره و سمبل های بسیار هستند. با کنار هم قرار گرفتن این درختان، زیبایی این منطقه دو چندان شده است. این ساحل در فاصله ای به اندازه 7 کیلومتر، نسبت به بزرگراه اصلی و در میان باغ مرکبات، جنگل های صنوبر و مزرعه های کشاورزان، واقع شده می باشد. همچنین این ساحل، در کنار دریای مدیترانه قرار دارد. یکی از دلایلی که شهر آنتالیا کشور ترکیه، دارای طرفداران بسیار زیادی است و تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را در هر سال به سمت خود جذب می کند، وجود دریای مدیترانه در آن می باشد که سبب شده در این شهر، مقدار زیادی از تفریحات آبی و غیرآبی در ساحل این دریا به وجود آید. به غیر از وجود دریای مدیترانه و تفریحات آبی و غیرآبی، در نزدیکی های این ساحل، یک شهر بسیار تاریخی به نام شهر الیمپوس قرار دارد و درون آن، تعداد بسیار زیادی از مکان های تاریخی و گردشگری واقع شده است. اگر زمانی شما به این ساحل سفر کردید، حتما به شهر الیمپوس نیز سفر کنید و از تماشای زیبایی های گردشگری و تاریخی آن، لذت ببرید.


معرفی ساحل الیمپوس آنتالیا

ساحل و شهر باستانی الیمپوس

یکی از مناطق باستانی که در اطراف ساحل الیمپوس قرار دارد، شهر الیمپوس می باشد. این شهر در گذشته به دلیل آنکه در نزدیکی ساحل الیمپوس قرار گرفته بود، همواره در معرض حمله دزدان دریایی قرار داشت و به همین علت، بسیار آسیب پذیر شده بود. شهر الیمپوس، به زمان عصر هلنیستی باز می گردد که متعلق به یکی از دوره های تاریخ یونان باستانی می باشد. از جاذبه های گردشگری و تاریخی این شهر، می توان به تابوت کاپیتان اودموس اشاره کرد. در اطراف قسمت ورودی شهر الیمپوس، یک مقبره واقع شده است که به یکی از مکان های گردشگری بسیار مجذوب کننده این شهر، تبدیل شده می باشد.

کاپیتان اودموس، یکی از دلیرترین دریانوردان تاریخی است و این مقبره، متعلق به او می باشد. وجود یک نماد کشتی در قسمت جلوی مقبره کاپیتان اودموس، الهه باستان، آفرودیت را نشان می دهد که هدف مهم و اصلی آن، حفاظت کردن از ملوان های دریاها بود. برای رفتن به این شهر و بازدید از مناطق زیبای آن مثل همین مقبره، بهتر است که فصل های تابستان و بهار را انتخاب نمایید. درست است که در دیگر فصل ها، تورهای ارزان قیمت و تخفیف داری را می توانید یافت کنید، اما دیدنی های این منطقه در فصل تابستان و بهار، بسیار زیباتر از دیگر فصول هستند. همچنین به دلیل بارش بسیار زیاد باران در فصل های پاییز و زمستان در این شهر، ممکن است که شما نتوانید به راحتی به گشت و گذار بپردازید، در نتیجه بهتر است که سفر خود را در فصل تابستان و بهار انجام دهید.


معرفی ساحل الیمپوس آنتالیا

ویژگی های آب ساحل الیمپوس

از ویژگی های آب ساحل الیمپوس آنتالیا می توان به زلال بودن و شفافیت بسیار زیاد آن اشاره کرد. میزان تمیزی و زلالی این آب به حدی است که اگر در آن قایق سواری کنید، می توانید شن های موجود در کف آب های ساحل را مشاهده نمایید. نکته جالب این است که عمق آب این ساحل، به اندازه 9 متر می باشد اما با این وجود، شن های کف دریا به راحتی دیده می شود. اگر زمانی به این ساحل سفر کردید، به شما پیشنهاد می کنم که حتما در آن کمی قایق سواری کنید و لذت ببرید.


معررفی ساحل الیمپوس آنتالیا

ساحل الیمپوس آنتالیا و نکات آن

برای رفتن به شهر آنتالیا کشور ترکیه، تورهای مسافرتی فراوانی وجود دارد. شما می توانید با استفاده از یک تور آنتالیا، به آن شهر سفر کنید و سپس، به همراه دوستانتان، از ساحل الیمپوس آنتالیا دیدن فرمایید. ساحل الیمپوس تور آنتالیا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا و کشور ترکیه می باشد. با تشکر از شما که تا این لحظه با ما همراه بودید.