معرفی شهر تاریخی میسیس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شهر تاریخی میسیس از جمله زیباترین و دیدنی ترین مناطق دیدنی تور آنتالیا می باشد که با داشتن قدمتی طولانی دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بی شماری می باشد که هر ساله گردشگران و مسافران بسیاری به قصد بازدید از این جاذبه ها به این منطقه سفر می کنند.

شهر تاریخی میسیس

آنتالیا از زیباترین و بی نظیرترین شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد که با داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی بیشماری هرساله مقصد گردشگران و توریست های انبوهی واقع می شود که در این مقاله می خواهیم برای شما یکی از تاریخی ترین و قدیمی ترین اماکن دیدنی آنتالیا را معرفی کنیم. شهر تاریخی میسیس که در نزدیکی شهر اسکندرون و در جاده ابریشم قرار گرفته است از محبوب ترین و پربازدیدترین جاذبه های دیدنی آنتالیا می باشد که هر ساله گردشگران بسیاری در سفر به شهر آنتالیا از این شهر تاریخی ترکیه دیدن می کنند. این شهر با داشتن قدمت طولانی دارای جاذبه های گردشگری بسیاری بوده و گردشگران می توانند با حضور در این منطقه از جالب ترین و زیباترین اماکن دیدنی آنتالیا بازدید کنند. شهر تاریخی میسیس با داشتن طبیعتی بی نظیر و خیره کننده در وهله اول نظر و توجه هر فردی را به خود جلب می کند که می توان گفت زیبایی نهفته در دل شهر میسیس سبب شده است روزانه صدها گردشگر و توریست برای گذراندن اوقات فراغت و برگزاری پیک نیک به این شهر سفر کنند.

 

تور آنتالیا-معرفی شهر تاریخی میسیس

 

بهترین زمان بازدید از شهر تاریخی میسیس

شهر تاریخی میسیس به دلیل قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب از شرایط اقلیمی معتدل و مرطوبی برخوردار می باشد که با توجه به این شرایط آب و هوایی می توان گفت بهترین زمان سفر و بازدید از شهر زیبای میسیس آنتالیا فصل تابستان می باشد در این فصل شاهد ورود گردشگران بسیار زیادی به این منطقه می باشیم که این امر نشان دهنده محبوبیت شهر میسیس در میان گردشگران و توریست ها می باشد. البته افرادی که قصد سفر در شرایط آرام و به دور از شلوغی را دارند می توانند بهترین زمان سفر به این منطقه را فصل بهار و اوایل فصل پاییز بدانند در این ایام از سال ورودی گردشگران به صورت قابل توجهی کاهش یافته و هم چنین هزینه های سفر به صورت چشمگیری کم می شود. مسافران می توانند در فصل پاییز در یک آب و هوای دو نفره ای از طبیعت و فضای دلربا و خیره کننده شهر تاریخی میسیس نهایت لذت را ببرند. بی شک انتخاب شهر میسیس برای سفرهای گردشگری و تفریحی می تواند خاطره بسیار خوبی را برای شما و دوستانتان به ارمغان بیاورد.

 

تور آنتالیا-معرفی شهر تاریخی میسیس

 

تاریخچه شهر میسیس آنتالیا

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم شهر تاریخی میسیس از تاریخچه ای بسیار دور و درازی برخوردار می باشد که می توان قدمت این شهر را به قرن چهارم نسبت داد که در آن دوران رومی ها این شهر را به عنوان استراحتگاه برای بازرگانان و تاجرانی که از جاده ابریشم عبور می کردند، ساختند. این شهر در دوران جنگ صلیبی رومی ها به عنوان سنگر مورد استفاده قرار گرفت که این امر سبب ویرانی و از بین رفتن شهر میسیس شد که با گذشت زمان شاهد پیشرفت و توسعه های قابل توجهی در این شهر شدیم که امروزه در کنار ویرانی های باقی مانده از آن دوران شاهد سازه های بسیار لوکس و مدرنی در این منطقه می باشیم که سبب شده است گردشگران و مسافرانی که به قصد بازدید از زیبایی ها و اماکن تاریخی نهفته در این شهر به این منطقه سفر می کنند از امکانات و خدمات بسیار لوکس و باکیفیتی برخوردار شوند.

 

تور آنتالیا-معرفی شهر تاریخی میسیس


جاذبه های دیدنی شهر میسیس آنتالیا

شهر تاریخی میسیس دارای جاذبه های بسیار قدیمی از دوران کهن می باشد که شما می توانید با گشت و گذار در این منطقه آثار باقی مانده از قرن میلادی را مشاهده کنید سنگ فرش های باقی مانده از آن دوران که تصاویری از کشتی نوح و حیوانات آن حک شده اند از جالب ترین و زیباترین جاذبه های دیدنی شهر تاریخی میسیس می باشد. از دیگر جاذبه های بی نظیر این شهر می توان به ویرانه های بیلان کاله، کاخ شاه ماران و رودخانه جیحان اشاره کرد. در حالت کلی شما در سفر به شهر میسیس نیاز به زمان بسیاری جهت بازدید از تمامی زیبایی ها و دیدنی های این شهر خواهید داشت.


تور آنتالیا-معرفی شهر تاریخی میسیس

 

تور مسافرتی شهر تاریخی میسیس آنتالیا

تور مسافرتی میسیس در سال های اخیر بسیار مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گرفته است. آژانس های مسافرتی با برگزاری تور آنتالیا گردشگران را به بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهر میسیس هدایت می کنند شما نیز می توانید با شرکت در تورهای مسافرتی برگزاری به این منطقه سفری بسیار زیبا و بی نظیری را سپری کنید هم چنین با انتخاب تور مسافرتی می توانید از بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات ارائه شده در تور مسافرتی میسیس بهره مند شوید. فصل تابستان از جمله ایامی می باشد که به تعداد بسیار شاهد برگزاری تورهای مسافرتی به این منطقه می باشیم البته در فصل پاییز نیز به دلیل کاهش هزینه های سفر آژانس ها تور هایی به این شهر برگزار می کنند.