مرکز خرید مارک آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با توجه به اینکه تورآنتالیا یکی از محبوب ترین شهر های ترکیه برای سفر و تفریح است می توان گفت مراکز خرید برند و مارک فراوانی دارد که شما را به سوی خود جلب می کند تا بتوانید یک خرید عالی و خوب از مرکز خرید مارک آنتالیا داشته باشید. در این مرکز خرید برند ها و مارک های مشهور ترک و همچنین برند هایی چون اپل، برشکا، کوتون، هاریبا و ... وجود دارد. اگر بخواهیم در مورد محیط این مرکز بیشتر توضیح دهیم می توانیم بگوییم تراس و معماری آن بسیار قابل توجه است. دارای تراسی زیبا است که بسیاری از گردشگران آنجا را برای استراحت انتخاب می کنند. همچنین معماری استاندارد و مدرن آن توجه بسیاری را به خود جلب می کند.

مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید آنتالیا در سال 2013 در شهر آنتالیا ساخته شد. در مرکز خرید آنتالیا برند های مشهور و مارک های مختلف شعبه دارند و می توانید مستقیم از آنها خرید کنید. مرکز خرید آنتالیا دارای پنجاه و یک هزار متر مساحت است که در آن تقریبا بیش از 150 مغازه و تعدادی رستوران وجود دارد. این رستوران ها در طبقه فوقانی قرار دارد.

 

تور استانبول-مرکز خرید مارک آنتالیا

پارکینگ و مسیر رسیدن به مرکز خرید مارک آنتالیا

در مرکز خرید مارک آنتالیا پارکینگ به ظرفیت سه هزار ماشین وجود دارد. چنانچه با وسیله شخصی به آنجا بروید امکان پارک ماشین در فضای پارکینگ وجود دارد. در خصوص دسترسی به مرکز خرید مارک آنتالیا می توان گفت از هر جای شهر امکان دسترسی به آن وجود دارد و اگر سوار تراموا بشوید به راحتی به مرکز خرید مارک ترکیه خواهید رسید.

 

تور استانبول-مرکز خرید مارک آنتالیا

ساعت کاری و آدرس مرکز خرید مارک آنتالیا

مرکز خرید مارک آنتالیا همه روزه از ساعت ده صبح تا ده شب باز است و تابستان ها تا یازده شب هم باز است. مرکز خرید مارک آنتالیا در محله تاحل پازار به آدرس: تاحل پازار، خیابان کاظم آزالپ، شماره هشتاد و هشت، مرات پاشا قرار دارد.


تور استانبول-مرکز خرید مارک آنتالیا

مکان های فرهنگی و استراحت مرکز خرید مارک آنتالیا

در مرکز خرید آنتالیا مکان های فرهنگی نظیر ده سینما و مکان های استراحت نظیر کافه و رستوران و فورت کورت های مختلف و با تنوع غذایی بالا وجود دارد. می توان گفت اگر به دنبال فیلم های جدید دنیا هستید به سینما مرکز خرید مارک آنتالیا مراجعه کنید. همچنین در مرکز خرید آنتالیا کافه و رستوران ها محل خوبی برای استراحت است. این فودکورت ها و رستوران ها دارای رژیم غذایی مناسب و معقولی هستند که با سلایق ما ایرانی ها سازگار است.

نکاتی در مورد مرکز خرید مارک آنتالیا

در نزدیکی مرکز خرید آنتالیا هتل های زیادی وجود دارد که می توان به هتل اکسپو رویال، هتل آدالیا، هتل لارا دینک، هتل لارا هادریانوس، هتل بنا، توئنتی هتل، هتل آتالا و هتل گرین بیزا اشاره کرد. مرکز خرید آنتالیا اغلب لباس و لوازم منزل، کیف و انواع تجهیزات الکترونیک وجود دارد. این مرکز خرید دارای امکانات دسترسی مناسبی از هر یک از هتل های بالا است. در هر هتلی که باشید می توانید به راحتی به مرکز خرید مراجعه کنید. در مرکز خرید آنتالیا انواع مختلف پوشاک با مارک های مختلف، انواع فرش و پارچه، لوازم الکترونیک، زیور آلات و لوازم سنتی و... وجود دارد. خرید کردن از یک مرکز مارک می تواند بسیار به صرفه تر از مغازه های مارک در جاهای مختلف شهر باشد. در این مرکز خرید اجناس فوق العاده با کیفیت و پوشاک برند ترکیه ای اورجینال وجود دارد که با هر بودجه ای قابل خرید است. در بازار خرید آنتالیا بسیاری از مغازه ها خدمات خیاطی رایگان را ارائه می دهند آنها کارهایی از قبیل کوتاهی پیراهن، کوتاهی شلوار و ... را به صورت رایگان انجام می دهند.

همچنین بسیاری از گردشگران تور ترکیه در فصل های تابستان و بهار به مرکز خرید آنتالیا سفر می کنند و این مورد سبب شده است تا در این مرکز مارک تخفیفات فصلی و مناسبتی زیادی ارائه شود. چنانچه اگر بخواهی کالایی را با تخفیف تهیه کنید می توانید با هزینه کمتر بخرید. اگر بخواهیم مراکز خرید مارک را در آنتالیا نام ببریم می توانیم بگوییم فروشگاه های مارک زیادی در سطح شهر آنتالیا وجود دارند اما هیچ کدام به کاملی و جامع بودن و بزرگی مرکز خرید مارک نیست. مرکز خرید ماک آنتالیا مرکزی بسیار بزرگ است که برای استراحت، تفریح، تغذیه و خرید اجناس مورد نیاز و امکانات حمل و نقل گردشگران همواره ‌تمهیداتی را در نظر گرفته است. وجود بزرگترین پارکینگ در یک مرکز خرید خود نوعی چاره اندیشی است.
این مرکز خرید فاصله نزدیکی با مسجد مراد پاشا دارد اگر بخواهید به این مسجد تاریخی سر بزنید می توانید به راحتی به آنجا بروید.

 

 

تور استانبول-مرکز خرید مارک آنتالیا