مرکز خرید میگروس آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مرکز خرید میگروس یکی از مراکز خرید بزرگ در شهر آنتالیای ترکیه می باشد. شما می توانید تمامی موارد مورد نیاز خود مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، زیور آلات، لوازم بهداشتی و آرایشی و... را در این مرکز خرید تهیه نمایید. این مرکز خرید با داشتن بهترین کیفیت از بهترین برندها، یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین مرکز خرید ها به شمار می رود.


مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس یکی از مراکز خرید آنتالیا در کشور ترکیه می باشد. در این مرکز خرید می توانید طیف عظیمی از بهترین برندها را تهیه نمایید. موقعیت جغرافیایی این مرکز خرید بگونه ایست که دسترسی به آن آسان می باشد. وقتی شما به شهر آنتالیا وارد شوید، با ساختمانی زیبا و مجلل رو به رو خواهید شد. این ساختمان مجلل مرکز خرید میگروس آنتالیا می باشد. این مرکز خرید یک ساختمان سه طبقه با 130 فروشگاه است. در این مرکز خرید شاهد تمامی برندهای ترک معروف در تک تک این فروشگاه ها خواهید بود. در بین این فروشگاه ها شاهد 23 رستوران متنوع خواهید بود که می توانید برای استراحت و صرف غذا در میان خرید خود از این رستوران ها استفاده نمایید.

این مرکز سالانه میزبان چندین جشنواره می باشد که باعث می شود هر ساله تعداد زیادی از گردشگران تور ترکیه را به خود جذب کند. این مرکز خرید مانند سایر مراکز خرید دارای یک پردیس سینمایی به نام ماکسیموم می باشد که می توانید در تمام طول سال جدیدترین فیلم های ترکیه و جهان را در آنجا تماشا کنید. این مرکز خرید دارای سه ورودی می باشد. یکی از ورودی های مرکز خرید شما را به سمت طبقه اصلی هدایت می کند و دو ورودی دیگر شما را به همکف می رسانند. برای جابه جایی در مرکز خرید می توانید از 12 پله برقی موجود یا دو آسانسوری که وجود دارد استفاده کنید.

 

تور استانبول-مرکز خرید میگروس آنتالیا

فروشگاه های مرکز خرید میگروس

فروشگاه های مرکز خرید به چند دسته تقسم بندی شده اند:
1- پوشاک بزرگسالان: در این دسته حدود 30 فروشگاه در این مرکز خرید وجود دارد. برخی از این فروشگاه ها عبارتند از کالینز، کوتون، لویس، منگو، زارا، لاگوست، اویشو و ... .
2- کیف و کفش: در این دسته بندی می توانید شاهد 15 فروشگاه باشید. برخی از آنها عبارتند از سامسونیت، دریمود، دسا، بامبی، کیفیدیس و ... .
3- پوشاک کودکان: در مرکز خرید میگروس تعداد کمی فروشگاه در این زمینه وجود دارد ولی با این حال تعدادی از آنها وجود دارند که کالاهای باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهند. برخی از آنها عبارتند از: ای سی وایکیکی، زارا، بوینر، پانچو و ... .
4- لوازم آرایشی بهداشتی: در این مرکز خرید در این دسته می توانید بهترین ها را پیدا کنید. حدودا 15 فروشگاه در این دسته وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از: سفورا، مک، گلدن رز، فلورما، ایو روشه و... .
5- زیورآلات و لوازم جانبی مد: لوازم جانبی مد شامل کیف پول، ساعت، عینک، کراوات، کلاه، کیف دستی و... می باشد و شما می توانید این لوازم جانبی و زیور آلات را در 14 فروشگاه یافت کنید. فروشگاه هایی مانند پاندورا، اکسسورایز، سواچ، زیورآلات آتاسای و...
6- لوازم ورزشی: لوازم ورزشی از آنجایی که تنوع زیادی ندارد ممکن است تنها در برخی از فروشگاه ها آن ها را بیابید. در این فروشگاه ها برند هایی مانند نایک، آدیداس، بوینر، آندر آرمو، فنریوم و.. قابل تهیه می باشد.
7- لوازم خانگی: در مرکز خرید میگروس شما می توانید لوازم خانگی نیز تهیه نمایید. فروشگاه هایی اعم از مادام کوکو، کاراچا، موموسو، برناردو، انگلیش هوم، مودو و...
همانطور که از مطالب فوق مشخص است شما می توانید تمامی احتیاجات خود را در بهترین کیفیت و برند از مرکز خرید میگروس تهیه نمایید.

 

تور استانبول-مرکز خرید میگروس آنتالیا

سرگرمی های مرکز خرید میگروس و تفریحات این مرکز خرید

از جمله امکانات و تفریحات مرکز خرید میگروس که می توانید از آنها لذت ببرید عبارتند از:
1- سینما ماکسیموم: همانطور که در بخش های گذشته گفتیم، این سینما یک پردیس بزرگ سینمای است که می توانید فیلم های برجسته و جدید ترکیه و جهان را روی پرده ی آن مشاهده نمایید. این سینما از جمله سینماهایی است که در ترکیه شعبه های زیادی دارد. این سینما با داشتن 8 سالن بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
2- زمین بازی و شهربازی: این مورد برای کسانی که با خانواده به این مرکز خرید رفته اند، می تواند مفید واقع شود. در این شهربازی انواع بازی متناسب با سن کودکان و همچنین بزرگسالان وجود دارد که شما می توانید از آنها لذت ببرید.

 

تور استانبول-مرکز خرید میگروس آنتالیا

امکانات مرکز خرید میگروس

مرکز خرید دارای برخی از امکانات می باشد که در این قسمت به آنها اشاره خواهیم نمود:
·         زمین بازی برای کودکان
·         میز اطلاعات برای مواقع لازم
·         اتاق مخصوص مادر و کودک
·         خودپرداز بانک ها
·         بخش موارد گمشده
·         آرایشگاه عالی
·         انواع آژانس های مسافرتی
·         خیاطی مخصوص
·         پارکینگ برای تمامی وسایل های نقلیه

 

تور استانبول-مرکز خرید میگروس آنتالیا