مرکز خرید تراسیتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خرید در سفر برای هر کسی چه خانم و چه آقا می تواند خوشایند باشد. مخصوصا اگر به ترکیه سفر می کنید، حتما به دنبال خرید اجناس برند و اصل باشید. یکی از مراکزی که تقریبا می توانید همه چیز در آن پیدا کنید، مرکز خرید تراسیتی آنتالیا است که وسعت بسیار زیادی داشته و تمامی اجناس و برندهای مختلف در آن موجود می باشند.


مرکز خرید تراسیتی 

مرکز خرید تراسیتی در منطقه گردشگری لارا شهر آنتالیا واقع شده است. منطقه لارا یکی از مناطق پر گردشگر تور آنتالیا بوده و هر ساله گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف به این منطقه سفر می کنند. پس قطعا وجود یک مرکز خرید بزرگ و متنوع در این منطقه لازم و ضروری است. فروشگاه تراسیتی در حال حاضر بزرگترین مرکز خرید در تور آنتالیا است. این مرکز خرید سابقه چندان طولانی ندارد و اولین بار در سال 2011 افتتاح گردید و  توانست خیلی سریع به یکی از بهترین مراکز خرید در آنتالیا و حتی ترکیه تبدیل شود. تراسیتی در 4 طبقه ساخته شده و دارای تقریبا 150 مرکز خرید و فروشگاه می باشد. وسعت کل این فروشگاه بزرگ در حدود 48000 مترمربع می باشد. علاوه بر فروشگاه های کوچک و غرفه های متنوع، بخش های دیگری نیز در این مرکز خرید بزرگ یافت می شود که در ادامه و در قسمت های بعدی بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت.

آدرس:
آنتالیا، مراد پاشا، خیابان تکلیگولو 55، محله فنر
ساعات بازدید:
10 تا 22

تور استانبول-مرکز خرید تراسیتی

چرا مرکز خرید تراسیتی؟

شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که چرا پیشنهاد می کنیم، از مرکز خرید تراسیتی بازدید کرده و کالاهای مورد نیاز خود را از این مکان تهیه کنید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دلایل بسیاری وجود دارد. برای مثال همان طور که گفتیم، مرکز خرید تراسیتی در منطقه لارا قرار دارد که یک منطقه گردشگری می باشد. با این اوصاف شما هم می توانید از این منطقه گردشگری دیدن کنید و هم خرید های خود را انجام دهید و دیگر نیاز نیست، وقت زیادی صرف کرده و به مناطق دیگر شهر بروید. علاوه بر این به دلیل وسعت بسیار زیادی که این فروشگاه دارد، تنوع کالاها و برندهای اصل و متنوع زیاد است و شما می توانید تمامی خریدهای خود را در یک زمان و بدون صرف وقت انجام دهید. نکته دیگر امکانات رفاهی بسیاری زیادی است که برای شما در نظر گرفته شده است و شما هر زمان احساس خستگی کردید، می توانید از این امکانات رفاهی و تفریحی استفاده کنید. به شما نیز توصیه می کنیم، در سفر به آنتالیا بازدید از مرکز خرید تراسیتی را فراموش نکنید.


تور استانبول-مرکز خرید تراسیتی

بخش های مختلف مرکز خرید تراسیتی

در این قسمت می خواهیم شما را با بخش های مختلف مرکز خرید تراسیتی و غرفه های مختلفی که در این مرکز خرید موجود هستند، آشنا کنیم. در این مرکز خرید غرفه ها و مغازه هایی برای خرید البسه و پوشاک وجود دارد که شامل 60 مغازه می شوند. معروف ترین آن ها فروشگاه پوشاک بربری است که در طبقه همکف قرار دارد. همچنین 5 مغازه پوشاک و لوازم کودکان را عرضه می کنند و شما می توانید از آن ها بازدید داشته باشید. پس از لباس کودکان می رویم سراغ لوازم آرایشی که طرفداران زیادی داشته و حدود 12 مغازه از فروشگاه به آن اختصاص دارد. شما می توانید برندهای اصل لوازم آرایشی را در این جا پیدا کنید. 20 مغازه نیز اختصاص به فروش کیف و کفش دارند که اکثر آن ها در طبقه همکف واقع شده اند. اگر قصد خرید جواهرات و ساعت دارید، خوشبختانه 14 مغازه در این فروشگاه به فروش جواهرات مشغول هستند. دیگر فروشگاه ها و مغازه ها شامل فروشگاه های لوازم دیجیتال، فروشگاه اسباب بازی، لوازم ورزشی، سوپر مارکت ها و ... می شود.


تور استانبول-مرکز خرید تراسیتی

امکانات مرکز خرید تراسیتی و رستوران ها

با این وسعتی که فروشگاه تراسیتی دارد، حتما بازدید از آن شما را خسته خواهد کرد. البته نگران نباشید؛ حدود 30 رستوران نیز در این مرکز خرید وجود داشته که شما می توانید برای صرف غذا به آن ها مراجعه کنید. علاوه بر این ها کافی شاپ های متعدد، سوپرمارکت ها و مراکز تفریحی نیز برای شما در نظر گرفته شده است. این رستوران ها و کافه ها در تمام طبقات موجود بوده و می توانید از آن ها استفاده کنید. اگر اهل رستوران نیستید، می توانید به یکی از 25 مغازه فست فود نیز مراجعه کنید. دیگر امکانات رفاهی فروشگاه شامل تلفن عمومی، کالسکه، مسجد، پارکینگ، تاکسی، ویلچر، وای فای، دستگاه خودپرداز، اتاق تعویض پوشک و ... می شود. شما می توانید از تمامی این امکانات استفاده کرده و پس از رفع خستگی به ادامه خرید خود بپردازید.


تور استانبول-مرکز خرید تراسیتی