منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا یکی از دیدنی ترین و بهترین بازارهای تور آنتالیا می باشد که گردشگران و بازدیدکنندگان از این بازار می توانند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را از این بازار تهیه و خریداری کنند. بهترین زمان برای سفر به منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا فصل بهار و تابستان می باشد که بازدیدکنندگان می توانند در این فصل بهترین محصولات محلی را مشاهده کنند.


منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای ترکیه می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی از این شهر ساحلی دیدن به عمل آورده و بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را در این مکان می گذرانند. همچنین این شهر دارای بهترین و لوکس ترین زیرساخت های گردشگری نیز می باشد که از مهم ترین این زیرساخت ها می توان به هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید مختلف اشاره کرد. همان طور که می دانید خرید، یکی از مهم ترین موضوعات برای هر گردشگری می باشد و افرادی که قصد سفر به منطقه ای را دارند، سعی می کنند تا برای نزدیکان خود بهترین سوغاتی های آن منطقه را با قیمت های بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنند.

یکی از مهمترین مراکز خرید این شهر منطقه دوسم آلتی نام دارد که از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز خرید این شهر می باشد و برعکس مجتمع های غول آسا، این مرکز خرید به شکل بازارچه های سنتی در دل این شهر واقع شده است. منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا از تعداد بسیار فراوان مغازه تشکیل شده که هر کدام از این مغازه ها به فروش محصولات متنوعی مشغول هستند و صدها نفر مردم بومی این شهر از این بازار امرار معاش می کنند. توجه داشته باشید که حجم بالایی از محصولات این بازار را فرش های شرقی تشکیل می دهد که این محصولات از بیشترین بازدیدکنندگان و فروش نیز برخوردار هستند چرا که می توانید زیباترین و بهترین فرش ها را در این بازار مشاهده کنید.


تور استانبول-منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

موقعیت جغرافیایی دوسم آلتی آنتالیا

منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا در قسمت شمال شهر آنتالیا واقع شده است و با مرکز شهر در حدود 20 کیلومتر فاصله دارد که گردشگران و مسافران می توانند به راحتی خود را به این مکان برسانند. آدرس این بازار را می توان به صورت زیر بیان کرد:
آدرس: Döşemealtı, 07190 Döşemealtı, Antalya, Turkey
گردشگران برای بازدید از این مکان به نصف روز نیاز دارند تا بتوانند به شکل کامل و با خیال راحت از این بازار بسیار زیبا و دیدنی تور آنتالیا بازدیدهای لازم را انجام دهید. هم چنین توجه داشته باشید که برای بازدید از این مکان نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشد و گردشگران می توانند در حین خرید و بازدید خود از این بازار از غذاها و شیرینی های محلی این شهر نیز تهیه کرده و گرسنگی خود را رفع نمایید.


تور استانبول-منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

بهترین زمان برای سفر به دوسم آلتی آنتالیا

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای گردشگران و توریست ها به وجود می آید این است که بهترین زمان برای سفر به منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا چه زمانی می باشد. در پاسخ به این سوال می توان گفت که بهترین زمان برای بازدید از این بازار در فصل های بهار و تابستان می باشد چرا که در این فصل ها می توانید از فضای بسیار دلنشین و بی نظیر محیط پیرامون بازار نیز بهره مند شده و علاوه بر خرید از منظره ی زیبای آن نیز لذت ببرید. هم چنین گردشگران و توریست هایی که در این فصل ها از این بازار دیدن می کنند می توانند از بهترین میوه جات و سبزیجات محلی این شهر نیز برخوردار بوده و صنایع دستی و محلی مردم آنتالیا را تهیه و خریداری نمایند.


تور استانبول-منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

وسایل قابل خرید در منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا

از مهمترین وسایل و محصولاتی که در منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا در معرض فروش به گردشگران و توریست ها قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-          فرش هایی با طرح های بسیار زیبا و جذاب
-          انواع صنایع دستی
-          میوه جات و سبزیجات
-          کیف و کفش
-          اشیای تزئینی
گردشگران می توانند سوغاتی های مورد نظر و دلخواه خود را به راحتی از این بازار تهیه و خریداری کنند. علاوه بر گردشگران خارجی، گردشگران داخلی نیز استقبال بسیار خوبی را از این بازار داشته اند. اگر قصد سفر با تورهای گردشگری به این شهر را دارید، می توانید یکی از روزهای خود را برای بازدید از این بازار بگذرانید چرا که مجریان تورهای گردشگری شهر آنتالیا بازدید از این بازار را در اولویت های خود قرار می دهند.

 

تور استانبول-منطقه‌ دوسم آلتی آنتالیا